• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tekrarlayan düşükler

gksutylan

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2020
165
48
2 senelik evliyim 1 dış gebelik 3 düşük yaşadım şuan yine düşük yapıyorum düşük mu dış gebelik mi belli değil benimle aynı durumda olup sağlıklı gebelik yaşayan bebek sahibi olan var mı çok moralim bozuk ne yapacagimi ne edecegimi bilmiyorum çok yoruldum bi yardım edin bana :KK61::110:

hasbeee

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2015
5.972
6.597
2 senelik evliyim 1 dış gebelik 3 düşük yaşadım şuan yine düşük yapıyorum düşük mu dış gebelik mi belli değil benimle aynı durumda olup sağlıklı gebelik yaşayan bebek sahibi olan var mı çok moralim bozuk ne yapacagimi ne edecegimi bilmiyorum çok yoruldum bi yardım edin bana :KK61::110:
Genetik test yaptırmadınız mı?

gksutylan

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2020
165
48
Genetik test yaptırmadınız mı?
Yaptırdım canım bütün tahliller rahim filmi temiz diyorlar çok az bi miktarda pıhtılaşma var dediler ama düşüğe sebep olacak boyutta değil yine de iğne kullandım ama yine olmadı düşük mu dış gebelik mi belli değil :KK43:

Feminas

Thé hafız ✌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
1.618
9.821
Bende 2 düşük yaşadım henüz sağlıklı bir gebelik nasip olmadı sebep kan pıhtılaşması
Genetik birsey yok eşimde ve bende

Benim Sultan

İnsan Kendinin Aynasıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
290
346
Hamilelik Testi Sonrasi, Eğer Test positiv çikarsa derhal doktora gidilmeli. Kan'a bakilir ve ultrason yapilir.
Testler bazen yanliş sonuc vere biliyor.
Gercek gebelik varmi? Diş gebelik 'mi.
Derhal Tehşiş konulur.
Adet geçikmesinin bile bir çok faktörü vardir ve a hamileyim, A düşük yaptim ( adet olduğu) diye sanan çok insan var.
Eşimle bebek istedik, 2 yil olmadi, Folik asit kullandim ve hamile kalmaya yardimci olcak Gidalar tüketim. Eşim sperm artircak kürler icip sağlikli beslendi .. Hamile olduğumdan habersiz 22 hafta gecirdim. Oğlum sağlikli doğdu.
Sonra Tekrar hamile kaldim
normal doğuma 3 hafta kala Cocuğumu malesef ölü doğurdum.
Ve tekrar hamile kaldiğimda büyük risk grubundaydim.
Sağlikli beslendim folik asitimi içtim.
Haftada 1 Doktora gitmem gereklidi.
Erken doğum yaptim ( ikiz kizlarim) olduğu için ve risk grubundayim diye.
Sonra en küçük oğluşumda 'da risklidi şükür onuda kucağima ala bildim..

Feminas

Thé hafız ✌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
1.618
9.821
Bizde de bi sorun yok 😭 ama olan da nasip olmuyor düşüyor
Çok Üzgünüm gerçekten olup kaybetmek de ayrı bir acı benim de hep 8 hafta bitiyor öyle düşüyor kanama alanı bile yokken durduk yere düşüyor doktor bile anlam veremedi ama kan pihtilasmasi sebep olarak görüyorum artık 😕

gksutylan

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2020
165
48
Hamilelik Testi Sonrasi, Eğer Test positiv çikarsa derhal doktora gidilmeli. Kan'a bakilir ve ultrason yapilir.
Testler bazen yanliş sonuc vere biliyor.
Gercek gebelik varmi? Diş gebelik 'mi.
Derhal Tehşiş konulur.
Adet geçikmesinin bile bir çok faktörü vardir ve a hamileyim, A düşük yaptim ( adet olduğu) diye sanan çok insan var.
Eşimle bebek istedik, 2 yil olmadi, Folik asit kullandim ve hamile kalmaya yardimci olcak Gidalar tüketim. Eşim sperm artircak kürler icip sağlikli beslendi .. Hamile olduğumdan habersiz 22 hafta gecirdim. Oğlum sağlikli doğdu.
Sonra Tekrar hamile kaldim
normal doğuma 3 hafta kala Cocuğumu malesef ölü doğurdum.
Ve tekrar hamile kaldiğimda büyük risk grubundaydim.
Sağlikli beslendim folik asitimi içtim.
Haftada 1 Doktora gitmem gereklidi.
Erken doğum yaptim ( ikiz kizlarim) olduğu için ve risk grubundayim diye.
Sonra en küçük oğluşumda 'da risklidi şükür onuda kucağima ala bildim..
Bende doktor k
Çok Üzgünüm gerçekten olup kaybetmek de ayrı bir acı benim de hep 8 hafta bitiyor öyle düşüyor kanama alanı bile yokken durduk yere düşüyor doktor bile anlam veremedi ama kan pihtilasmasi sebep olarak görüyorum artık 😕
Kaç düşüğünüz oldu 😐

Yukarı Alt