Tektaş pırlantada neye dikkat etmeli

ceycey0406

vız gelir tırıs gider
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.035
Fiyatlar iyi mi peki ?
sahte değillerse uygun ben bir kaç ay önce 0.27 karat f color yüzüğü 3900 e almıştım.marka olduğu için pahalıydı sertifikası 0.30 karatın mutlaka olmalı ama diğerinde aranmaz sanırım sertifika benim taşımın üstünde kod var ve sertifikası var mesela karşılaştırılabiliyor özel bir mikroskopla.

YesilZebercet

Oğlu Erdem'le büyüyen acemi anne...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
192
Kızlar eşimin erkek kardeşi kız arkadaşına evlenme teklifi edecek, tektaş yüzük bakalım akşama dedi benimle gidecek, yüzük seçerken neye dikkat etmeliyiz, şuan için zen pırlantada indirim var diye reklamlarda görüyorum ama sizlerin önerisi benim için önemli bana bi yardımcı olurmusunuz
En önemlisi sozlunun yuzuge ayiracagi miktar. Çünkü bir karat ya da bir renk parlagi bile fiyat cok farkina sebep oluyo siz fiyat araligini soyleyin direk :-) benim 0,21 ne kucuk duruyo ne büyük. Ama bakinca aaa minicik denmez ideal bence. Rengini genelde onemsemez kimse. Ama rengi inan cok onemli. Parlakligi yüksek olursa paril paril oluyo. Cok hosuna gidiyo. Sertifika sart. Çünkü sonrasinda degistirmek isteyebilirsin. Zenden bakacaksan o sıkıntı olmaz zaten.

sezarsalataa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
851
Ben 1,5 aydır Ariş pırtlanta kullanıyorum ve çok memnunum.
Tam olarak neyini merak ediyorsunuz bilmiyorum ama.
sözlüm bana ariş tektaş aldı, evlenme teklif ederken verdi tabi benimle birlikte almadı, ama sertifikası falan yok tabi bende, sertifikası oluyomu?

Nest

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.646
sözlüm bana ariş tektaş aldı, evlenme teklif ederken verdi tabi benimle birlikte almadı, ama sertifikası falan yok tabi bende, sertifikası oluyomu?
Ben de aynı durumdayım ve elimde bir sertifika yok. Yani o sertifika satışta verilmesi gereken bir kağıt mı değil mi bilmiyorum açıkçası.
Bakıma götürdüğümde öğrenmeyi düşünüyorum ben de.

sezarsalataa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
851
Ben de aynı durumdayım ve elimde bir sertifika yok. Yani o sertifika satışta verilmesi gereken bir kağıt mı değil mi bilmiyorum açıkçası.
Bakıma götürdüğümde öğrenmeyi düşünüyorum ben de.
benimkinin taşı bit kadar seninki de öyle mi :KK70:

Yukarı Alt