Tektaşıma yorum bekliyorum :)

xDerinMavix

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
28.002
26.918
Yüzük çok güzel ve şık ama dediğiniz gibi biraz abartılı.
Her gün kullanım için uygun değil gibi geldi bana.
Takılabilir bir yerlere.

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.509
5.939
ay ben çok begendim.
alyansta sade tektaşda abartı hoşuma gidiyor :KK70: güle güle takın olaylı yüzüğü :)

kbrysff

çok aşııkkkk :)
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
326
200
Kullanabilen için harika bir yüzük:) yani sürekli ona uygun biraz şık giyinmek gerek o da bende yok :)))
Rabbim tamamına erdirsin, mutlu mesut olun inşallah.
çiçeğinizde çok güzelmiş tebrik ederimm hayırlı olsun:)

Bestblondie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2015
396
479
Emin olun küçücük bir tektaş bile çok daha kaliteli durur. Kalitesinin düşük olduğu ve işçiliğinin basit olduğu o kadar belli ki. Sırf kocaman olsun diye bu kadar basite düşmeseydiniz bence. Keşke size sade ve gerçek bir pırlanta tektaş yüzük alsaydı. Fotoğraftaki hali müthiş ama sizdeki resmen çakması. Bence en yakın zamanda adam akıllı bir tektaş aldırın.

gadjo dilo

ben aslında yoğum
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
10.445
9.304
Emin olun küçücük bir tektaş bile çok daha kaliteli durur. Kalitesinin düşük olduğu ve işçiliğinin basit olduğu o kadar belli ki. Sırf kocaman olsun diye bu kadar basite düşmeseydiniz bence. Keşke size sade ve gerçek bir pırlanta tektaş yüzük alsaydı. Fotoğraftaki hali müthiş ama sizdeki resmen çakması. Bence en yakın zamanda adam akıllı bir tektaş aldırın.
Tabi çünkü herkesin bütçesi pırlanta almaya yetiyor. :deli:

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
493
465
Tatlım yanlış anlama ama instgramda 200küsaratlı bi fiyata satılıyor bunlar bende çok beğeniyordum ama imitasyon.Tabi sevdiğin tarafından verilince imitasyon falan ne fark eder güle güle kullan.

feruzecerci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
273
208
Harika bi yüzük!!:KK37: Mutluluklar :) Yüzük pırlanta mı yoksa altın mı ? Nasıl yaptırılıyor ? Aydınlatırsanız çok sevinirim :KK68:

Yukarı Alt