Tektaşıma yorum bekliyorum :)

xDerinMavix

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26.285
Yüzük çok güzel ve şık ama dediğiniz gibi biraz abartılı.
Her gün kullanım için uygun değil gibi geldi bana.
Takılabilir bir yerlere.

zeytinagaci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18.273
güle güle kullan
ancak çok şaşalı :/
ben burdayım diye gösteriyor kendini

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.933
ay ben çok begendim.
alyansta sade tektaşda abartı hoşuma gidiyor :KK70: güle güle takın olaylı yüzüğü :)

kbrysff

çok aşııkkkk :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
200
Kullanabilen için harika bir yüzük:) yani sürekli ona uygun biraz şık giyinmek gerek o da bende yok :)))
Rabbim tamamına erdirsin, mutlu mesut olun inşallah.
çiçeğinizde çok güzelmiş tebrik ederimm hayırlı olsun:)

Bestblondie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
477
Emin olun küçücük bir tektaş bile çok daha kaliteli durur. Kalitesinin düşük olduğu ve işçiliğinin basit olduğu o kadar belli ki. Sırf kocaman olsun diye bu kadar basite düşmeseydiniz bence. Keşke size sade ve gerçek bir pırlanta tektaş yüzük alsaydı. Fotoğraftaki hali müthiş ama sizdeki resmen çakması. Bence en yakın zamanda adam akıllı bir tektaş aldırın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gadjo dilo

ben aslında yoğum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.286
Emin olun küçücük bir tektaş bile çok daha kaliteli durur. Kalitesinin düşük olduğu ve işçiliğinin basit olduğu o kadar belli ki. Sırf kocaman olsun diye bu kadar basite düşmeseydiniz bence. Keşke size sade ve gerçek bir pırlanta tektaş yüzük alsaydı. Fotoğraftaki hali müthiş ama sizdeki resmen çakması. Bence en yakın zamanda adam akıllı bir tektaş aldırın.
Tabi çünkü herkesin bütçesi pırlanta almaya yetiyor. :deli:

Bestblondie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
477
Tabi çünkü herkesin bütçesi pırlanta almaya yetiyor. :deli:
Bu yaptırılan yüzük yerine karatı düşük ve sade bir pırlanta alınabilir. Daha yeni sözlendim ve çok araştırdım. Burdaki amaç sadece gösteriş. Bunu eleştirdim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
465
Tatlım yanlış anlama ama instgramda 200küsaratlı bi fiyata satılıyor bunlar bende çok beğeniyordum ama imitasyon.Tabi sevdiğin tarafından verilince imitasyon falan ne fark eder güle güle kullan.

feruzecerci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
201
Harika bi yüzük!!:KK37: Mutluluklar :) Yüzük pırlanta mı yoksa altın mı ? Nasıl yaptırılıyor ? Aydınlatırsanız çok sevinirim :KK68:

Yukarı Alt