Telefonlar

S

SENACE

Ziyaretçi
ÇOK GÜZEL TELEFON MODELLERİ, BENDE SANIRIM HALEN YAŞIYOR ÇOCUK RUHU.
BUNLARDAN BİRİNİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ALACAĞIM.
ÇOK BEĞENDİĞİM İÇİN SİZLERLE DE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Eklentiler

Melusina22

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
337
çok sevimliler teşekkürler :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-07-2019

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 126 gün kaldı.

Hamileliğinizdeki bu beşinci ayın sonunda rahminiz göbek deliğinize erişmiştir. Rahminizde bulunan bebeğiniz yaklaşık 19-20 cm uzunluğunda. (Barbie veya Ken bebek büyüklüğünde) İki haftadan kısa bir süre içinde bebeğiniz yaklaşık 100 gr daha alacak. İkinci trimester boyunca anne kendini daha az yorgun ve daha çok enerjik hisseder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
çok tatlı bunlar,aslında insan evine siyah-kahve kazulet tarzı şeyler yerine bu tarz neşelendirecek eşyalar alırsa daha mutlu olur herhalde.

kismetsiz kedi

15senedirseviyorum seniii
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
senace canım telefonlara bayıldık kızımla..hele goofy ve winniepooh olanına ..laf aramızda ben kızımdan daha çok beğendim.kendine alacağını yazmışsın.adres var mı acep bizde alsak?

S

SENACE

Ziyaretçi
senace canım telefonlara bayıldık kızımla..hele goofy ve winniepooh olanına ..laf aramızda ben kızımdan daha çok beğendim.kendine alacağını yazmışsın.adres var mı acep bizde alsak?

BENİM EŞİM KIRTASİYE, HEDİYELİK ve OYUNCAK SATAN BİR MAĞAZADA ÇALIŞIYOR. MALZEME ALDIKLARI FİRMALARDAN BİRİNDEN GETİRTECEK HANGİSİNİ İSTERSEN SORARIZ.
ZEVKLERİMİZ BİRBİRİNE ÇOK YAKIN SANIRIM, BENDE O İKİSİ ARASINDA KARARSIZ KALDIM.

didosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
cok cici bu tlfonlar bayildim tskurler :KK66:

DeveKuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bunlar harika. benim pamuk prensim telefonla konuşmayı çok seviyor böyle bir telefonu olsa başka bir iş yapmaz herhalde.

Aysecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Senace canim paylastigin icin tesekkurler bunlarin hepsi cok guzel insan sasiriyor cocuklardan cok biz bayildik,

Yukarı Alt