Telekom Sabit Ücretlerinin İadesi

esyn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
16
Bana gelen bir maili sizle paylaşmak istedim ,

TELEKOM SABİT ÜCRETLERİNİN İADESİ
UMUT BARIŞ BEKAR
İST. 1. BÖL. MÜD. Müşteri Temsilcisi
Aksigorta A.Ş. Genel Müdürlüğü

ARKADAŞLAR MERHABA,

EMEKLİ BİR İŞÇİNİN İSTANBUL BEYKOZ'DA AÇTIĞI DAVA TELEKOM'UN ALEYHİNE SONUÇLANDI.

BULUNDUĞUNUZ İLİN TÜKETİCİ KORUMA DERNEĞİNE SON TELEFON FATURANIZLA MÜRACAAT ETMENİZ YETERLİ,

TELEKOMDAN SON 10 YILLIK SABİT ÜCRETİ TUTARI OLAN 820.00 YTL SİZE İADE OLACAK, AYRICA BUNDAN SONRA

FATURALARINIZA SABİT ÜCRET YANSIMAYACAK. LÜTFEN BU İLETİYİ TÜM TÜKETİCİLERE YOLLAYIN

:smiley-cool:

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
gerçekten böyle bir şey var mı?? bilgisi olan varsa bizi de bilgilendirebilir mi acaba.. çünkü ben telekom a sorduğumda "yok öyle bişey" demişlerdi... ama biliyorsunuz ki ülkemizde vatandaşa bilgiler hep eksik veriliyor..

nidah

Sabır ve Dua...!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.107
türk telekom da açıklama yapmış..

dava açmışlar vs yani hala kesin bişey yok.malesef boş boş para ödüyoruz ya 2ytl lik konuşmuşum 17 ytl fatura ödedim saçmalıkKötü Kazen

TÜRK TELEKOM'DAN SABİT ÜCRET BASIN AÇIKLAMASI

Son günlerde medyada Türk Telekom’un uyguladığı sabit ücret konusunda çeşitli haberler yer almaktadır. Bu konudaki karışıklığı gidermek amacıyla bilgilendirme yapılması gereği duyulmuştur. Haberlerde sözü geçen Tüketici Hakem Heyetleri, Anayasa Mahkemesi’nin kısa bir süre önce açıklanan kararına göre mahkeme niteliğinde değildir.

Bu nedenle sabit ücret aleyhindeki Tüketici Hakem Heyeti kararı bir yargı kararı değildir. Daha önce de benzer nitelikte hakem heyeti kararları verilmiş ancak tamamı Türk Telekom tarafından yapılan başvurular sonucunda mahkemeler tarafından iptal edilmiştir. Basında yer alan son tüketici hakem heyeti kararı ile ilgili de gerekli başvurular ilgili mahkemelere yapılmıştır. Türk Telekom bir yargı kararı niteliği taşımayan Hakem Heyeti kararının iptali için yeni bir dava açmıştır. Yasal süreç devam etmektedir.

Bu konuda kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirmek isteriz.

Saygılarımızla

Yukarı Alt