tellwe.com'da bakılan fallar!

yalnizkus

sorular...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
253
196
Az önce neredeyse herkesin çok beğendiği yeşilçingene’ye kahve falı attım. İade etmiş ;( Enerjimiz uyuşmamış. Neyse kısmet değilmiş diyerekten biraz bakındım, Shayla adlı yorumcuya attım. O da şartlı fal teklifini kabul edersem bakabilirmiş. Şartlı fal olunca iade olmuyormuş, yorum yapamıyormuşsun ve mesajın gizli görünüyormuş. Kabul etmedim tabi. Pis uyanıklar. Ortalama puanları düşmesin diye neler neler yapıyorlar. Kaldı elimde 50 kredi. Sırf yeşilçingene için almıştım. Keşke hiç bulaşmasaydım :kusmuk:
Aynı şey bana da oldu. Okaliptüs diye bi kadına baktirdim. Anlık bildiği şeyler oldu ve merak ettiğin konu ile ilgili vade verdi. Tabi sende tutar mı bilmiyorum

Nilufer_4U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
1.225
2.271
Az önce neredeyse herkesin çok beğendiği yeşilçingene’ye kahve falı attım. İade etmiş ;( Enerjimiz uyuşmamış. Neyse kısmet değilmiş diyerekten biraz bakındım, Shayla adlı yorumcuya attım. O da şartlı fal teklifini kabul edersem bakabilirmiş. Şartlı fal olunca iade olmuyormuş, yorum yapamıyormuşsun ve mesajın gizli görünüyormuş. Kabul etmedim tabi. Pis uyanıklar. Ortalama puanları düşmesin diye neler neler yapıyorlar. Kaldı elimde 50 kredi. Sırf yeşilçingene için almıştım. Keşke hiç bulaşmasaydım :kusmuk:
Uyumsuzz yildizname veya Banu Yilmaz ilk fali bana iyiydi deneyebilirsin. Ayni kisi ikisi de ama nedense Uyumsuzz olarak baktigi fallar özellikle yildizname daha cok begenildi ve cok kisiye cikti. Banu Yilmaz olarak daha uyguna bakiyordu gecen yillarda o nedenle sanirim bildigi detaylar olsa da kisa bakiyordu, özellikle ilk fail bana oldukca iyiydi...

Lavinia16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2012
23
23
27
Yok canım. O gizli mesaj şöyle, sen yorum atarken herkes görsün ya da falci görsün işaretliyosun. Yesil bana sartli baktigi icin biliyorum, gizli mesaj bile yazmiyo, komple yorum ya da benim adim gorunmuyo onda
Aaa şimdi anladım, ben de herkes şartlı bakıyor sandım. Teşekkürler açıklaman için :)

Lavinia16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2012
23
23
27
ben de Shaylaya baktırmıştım geçen hafta ve şartlı bakıyor oy ve fal iadesi yok. Memnun kaldım ama tabi çok fazla detay yok. Detaylı bakım için tarota davet ediyor bende baktırmadım açıkçası
Şu başka fala davet etmek ayrı bir saçmalık. Madem iyi bir falcısın seçtiğim fal çeşidiyle tak tak tak söylersin gördüklerini, değil mi ama :KK43: Sırf para tuzağı

hardpolly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
419
104
Ne zamandır yazmak istiyordum unutuyorum hep. Bu zamana kadar çok falcıya baktırdım ama son 3-5 aydır sadece Bubastis e baktırdım. Amann ne alaka sallıyor dediğim şeyleri bile yaşadım. Hisleri inanılmaz kuvvetli bence. Ama 1-2 haftadır girmiyor sağlık sorunları varmış. Umarım komple bırakmamıştır :KK43: Bubastis dışında önerebileceğiniz kimse var mı? Son falıma bakmadığı için kredim kaldı.

esmermelek1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2020
22
9
27
Sultanhanim’a fal yolladım bakmak istemedi iade etti anlamadım ya :KK43: neden bakmak istemedi artık. Kafanda çok soru var ve sorular/falın arasında dağlar kadar fark var şu an bakamam migren ya da baş ağrısı çıkmış felan dikkat et dedi öyle yani

esmermelek1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2020
22
9
27
‘ve araya mutlaka set çekin yoksa baş ağrıları ve migren sizi bekliyor. kafayla alakalı sorunlar çıkmış çünkü‘ bu ne demek kızlar ben anlamadım