• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

tellwe.com'da bakılan fallar!

serenatt

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
374
417
Medyumcetine baktiraniniz oldu mu kizlar? Bana olumsuzdan besleniyor gibi geldi, sartli atti kabul etmedim😥
Geçen sene bana baktığı olumsuz değildi. Ciddiye almamıştım hatta eski erkek arkadaşım için söylediğine "Hıhı çokta öyledir şimdi" gözüyle bakıyordum. Meğer o ay gerçekten öyleymiş.
Bende atayım madem ya artık nasıl bakarsa baksın. Tek merak ettiğim o kaldı.

meltemgnlll

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2019
300
287
Geçen sene bana baktığı olumsuz değildi. Ciddiye almamıştım hatta eski erkek arkadaşım için söylediğine "Hıhı çokta öyledir şimdi" gözüyle bakıyordum. Meğer o ay gerçekten öyleymiş.
Bende atayım madem ya artık nasıl bakarsa baksın. Tek merak ettiğim o kaldı.
iaşe etti falimi bakmadi önceki falında oylama yapmamışım. ta 2 ay önceki fala bakmış.

KedidirKedii

Hızlı ve öfkeli
Pro Üye
15 Kasım 2014
3.216
10.669
Merhaba bu medyum çetin olay storedemi var bulamadım ben biri dm den link atabilirmi

obsessivebuddy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
711
1.281
Medyumcetin'den baya bahsedilince geçen sene attığım falı okudum. Bana olumlu konuşmuş fakat iş konusunda ufak bir şey hariç dedikleri çıkmamış malesef.
ay allah razı olsun ya, böyle çıkmayan falları görünce çok seviniyorum çünkü bana şartlı atmıştı, olumsuz konuşacaktı muhtemelen

SimplyLove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2015
1.137
1.802
ay allah razı olsun ya, böyle çıkmayan falları görünce çok seviniyorum çünkü bana şartlı atmıştı, olumsuz konuşacaktı muhtemelen
Olumlu da olsa olumsuz da olsa fazla bel bağlamamak gerek fallara. Sadece hisleri doğrultusunda tahmin yürütüyorlar. Yıllarca fal baktırdım ve çıkan fallar bir elin parmağını geçmez. Neyse ki artık baya azalttım. Baktırdıklarımı da o an okuyup/dinleyip kafama takmıyorum.

Yukarı Alt