• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

tellwe.com'da bakılan fallar!

__hera__

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
288
703
Olumlu da olsa olumsuz da olsa fazla bel bağlamamak gerek fallara. Sadece hisleri doğrultusunda tahmin yürütüyorlar. Yıllarca fal baktırdım ve çıkan fallar bir elin parmağını geçmez. Neyse ki artık baya azalttım. Baktırdıklarımı da o an okuyup/dinleyip kafama takmıyorum.
Ben de son 1 yıldır baktırıyorum , duymak isteyeceğim şeyi söylüyorlar sadece asla çıkmadı, nice vadeler patladı🤣 zaten düşününce cafe falcıları&instagram falcıları&tellwe@binnaz vs vs vs derken binlerce kendine falcı diyen var. Böyle özel bir yeteneğe bu kadar fazla insanın sahip olması beklenemez, alelade bir yetenek değil çünkü nadir ve azınlık bir kitlenin böyle bir yeteneği olabilir. Çoğu herkese uyabilecek şeyler ile ve senin soruların ile falı şekillendiriyo. O azınlıktaki gerçek falcıları bulmak lazım ama çok zor. Ben de azalttım, ayda bir baktırıyorum ama o bile çok aslında

meltemgnlll

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2019
300
285
Yorumunu merak ediyorsan sebebini yazsaydın "o fal beni korkutmuştu oy veremezdim" gibisinden belki şartlı filan bakardı.
böylesi daha hayırlıdır deyip tekrar atmadım canım ama olumsuz konusacagindan emin gibiydim ya..Birde eski falları görüyorlar mı diyorduk hep; görüyorlarmış demek ki yoksa 2 ay önceki attigim tek falı bulupta oylama yapmadığımi nerden hatırlayacak..

onceinawhile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
812
813
Yukarı Alt