tellwe.com'da bakılan fallar!

obsessivebuddy

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
614
946
Kuzum kendi tercihin ama etmez bence.. burda 2017 yılındaki mesajları arat, onun için aynı cümleleri kuruyor diyenler bile olmuştu hatırlıyorum
evet arattım öyleymiş, zaten 70 tlde veremem ya bugün son falımı attım ve son mesajımı yazıyorum. aşırı bağımlı oldum, artık bırakıcam bu işleri :KK70: hesabı kapatıyorum, aklıma gelirse 4-5 ay sonra çıkan-çıkmayan fallarla ilgili dönüş yaparım yine size :KK66: umarım benim g,bi bağımlı varsa yakın zamanda vazgeçer...:dua:

mabolla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2014
308
254
Kızlar Elifsucan a fal baktırdım bugün. Dikkatimi şu çekti sanki geçmişte olan olayı gelecekte olacak gibi söylemiş size de oldu mu???????
E

Evet bende de bu şekildeydi. Öyle olunca verdiği zamana güvenemiyorum. Batırıp çıkan var mı?
Elifsucan bende de geçmişteki bir şeyi olacak gibi anlattı. Hatta kendisi de eğer geçmişte böyle bir şey olduysa ona yor dedi. Bahsettiği şey geçmişteki mi yoksa tekrar mı olacak, muallakta kaldım ben de.
Bende de aynı şekilde :KK48:

meltemgnlll

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2019
290
277
elifsucanin bende söylediği şeyler cıktı ama nerdeyse hergün atmaya başladım öyle oluncada.. ya bi kız durumundan bahsediyor ama bu kız durumu şubat gibi vardı mesela emindim ayriyken ama şuan onu mu görüyor diye düşünüyorum an için boule biseyden emin değilim çünkü. Birde yani herkes bakan herkes ayrı olunan dönemde geçmişte olduğunu söylüyor bu kız durumunun kafam karıştı iyice. Temmuz için görüşme vadesi verdi ki umarım daha önce olur, çıkarsa yine vadesi yazarım bende.

dimdimdim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
68
37
elifsucanin bende söylediği şeyler cıktı ama nerdeyse hergün atmaya başladım öyle oluncada.. ya bi kız durumundan bahsediyor ama bu kız durumu şubat gibi vardı mesela emindim ayriyken ama şuan onu mu görüyor diye düşünüyorum an için boule biseyden emin değilim çünkü. Birde yani herkes bakan herkes ayrı olunan dönemde geçmişte olduğunu söylüyor bu kız durumunun kafam karıştı iyice. Temmuz için görüşme vadesi verdi ki umarım daha önce olur, çıkarsa yine vadesi yazarım bende.
Geçmişi gelecek gibi söylüyor bence ama onun dışında iyi gayet. Geçmişi gelecek gibi söylediğinden verdiği zamanı net kestiremiyorum ama. Bana şubat ayında demişti bunlar olacak diye onları zaten yaşamıştım. Halen aynı şeyi söylüyor yaşayacaksın diye. Verdiği vadelere güvenemiyorum o yüzden.

meltemgnlll

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2019
290
277
Geçmişi gelecek gibi söylüyor bence ama onun dışında iyi gayet. Geçmişi gelecek gibi söylediğinden verdiği zamanı net kestiremiyorum ama. Bana şubat ayında demişti bunlar olacak diye onları zaten yaşamıştım. Halen aynı şeyi söylüyor yaşayacaksın diye. Verdiği vadelere güvenemiyorum o yüzden.
ilk iki falını kelimesi kelimesine yaşadım ama dediğin gibi şuan emin olamıyorum tereddütteyim. gerçi ben 2 günde bir fal attım kadına bu ara sırf çıkıyor diye ondan dolayı fincan da kadının enerjisi de şaşırmış olabilir.

dimdimdim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
68
37
ilk iki falını kelimesi kelimesine yaşadım ama dediğin gibi şuan emin olamıyorum tereddütteyim. gerçi ben 2 günde bir fal attım kadına bu ara sırf çıkıyor diye ondan dolayı fincan da kadının enerjisi de şaşırmış olabilir.
Ben de aynı şekilde çok sık attım çıkıyor diye. Ama bu sefer de verdiği zamandan emin değilim. Çıkan var mı acaba?

Yukarı Alt