tellwe.com'da bakılan fallar!

__hera__

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
276
660
Selamlar kahve falı mı tarot falı mı daha güvenilir sizce? Ben ayda bir baktırıyorum artık ve kahveciyim genelde. Tarot çok sık baktırılmaz, sürekli bakınca bir öncekinin enerjisi bozulur tarzı şeyler çok duyduğum için tarot istemiyorum açıkçası ama siz ne düşünüyorsunuz?

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
483
582
fal sepeti ayısıgına baktıran varmı herşeyimi ama herşeyimi bilmiş ağzım acık kaldı
Onu ben de çook merak ediyordum :) atmayı da düşünmüştüm ama forumda eski mesajları aratınca bikaç sene önce bizim zihnimizi okuyo diyenlere rastladım o yüzden bi bilemedim elim gitmedi nedense.. :KK43:
Sizde nasıldı acaba? Değişik tahmin edemeyeceği bişey söyledi mi karşı tarafla ilgili?

onceinawhile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
812
813
Onu ben de çook merak ediyordum :) atmayı da düşünmüştüm ama forumda eski mesajları aratınca bikaç sene önce bizim zihnimizi okuyo diyenlere rastladım o yüzden bi bilemedim elim gitmedi nedense.. :KK43:
Sizde nasıldı acaba? Değişik tahmin edemeyeceği bişey söyledi mi karşı tarafla ilgili?
benim bilmediğim bir seyi söyledi ve doğruladım evet bana zaten anlık durumu bilen biri gerekiyordu

Eowyn.

Guru
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
548
729
arkadaşlar selamlar 1 yıl aradan sonra yine düştüm buralara. nakta tellwe'den ayrılmış sanırım? instagram'dan baktıranlar var mı nasıl işliyor ödeme süreci vs? yazılı mı bakıyor?

asena87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
2.319
1.924
yesil cingenenin dediği herşeyi yasayan varmı? ilişkimle ilgili süreci doğru bildi ancak şimdi eski sevgilim barısmak istiyor fakat barıssak da bu isin artık toparlanmayacağını eskisi gibi olamayacağını söylemiş, hayatı fallara göre yaşamak ne kadar doğru bilmiyorum ama çok etkisinde kaldım ve cok ağlıyorum.
Ben cok genis aralikta 3 kez 3 farkli kisi icin baktirdim.3 kisiye de olmayacak dedi.
Ilk 2 de inandim 3.de artik kizdim ona.ama netice de ucu de olmadi dedigi gibi.evet cok etksinde kalmamak lazim falin ama zaaf iste.
Ben olur-olmaz sorularinda bildigini dusunuyorum.sadece ayni konu icin 2.ye atmiyorum ona ayni seyleri soyluyor cunku
Ama o oyle dedi diye barisma vs diyemeyiz sadece temkinli ol,faldan etkilenmeden

dodude

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2010
998
1.112
arkadaşlar selamlar 1 yıl aradan sonra yine düştüm buralara. nakta tellwe'den ayrılmış sanırım? instagram'dan baktıranlar var mı nasıl işliyor ödeme süreci vs? yazılı mı bakıyor?
İnstagram’dan randevu alıp, ödemeyi yaptığın zaman mail adresine sesli kaydını yolluyor. Tellwe ile aynı ücreti değişen bir şey yok. Sadece ses kaydı daha uzun bu da bir artı :)

Yukarı Alt