tellwe.com'da bakılan fallar!

mrrsymor

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
107
40
banu yılmaz için bir kaç arkadaş öneride bulundu baktırmam için bugün başka bir hesabı daha varmış kendisinin kkaraayna diye 10 kredi deneyebilirsin diye baktirdim o kadar güzel anlatmış ki durumu geçmişi şimdi ki zamanı kadın ben çok beğendim teşekkür ederim tavsiye için söylemek istedim
Ne falı baktırdınız?

mrrsymor

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
107
40
Ben de baktırdım burdan görüp merak ettim kahve falı baktırdım. Kısa ve sanki genel bir yorum gibiydi ama olumlu konuştu tabi inş çıkar.

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
783
1.422
Ha bir de karşı tarafla ilgili bir şeyi çok net bildi hakkını yemiyim.
ben de ilk yolladığım da kısa bakmıştı. ama kimsenin bilmediği detaylar vermişti. sonra canlı fala çağırdı. rahatsız oldum çağırmasına ama denedim. orda daha detaylı baktı. çok pembe değildi, zor olacağını, çok fazla sabretmem gerektiğini falan da söyledi.

astrojurnal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
783
1.422
banu yılmaz için bir kaç arkadaş öneride bulundu baktırmam için bugün başka bir hesabı daha varmış kendisinin kkaraayna diye 10 kredi deneyebilirsin diye baktirdim o kadar güzel anlatmış ki durumu geçmişi şimdi ki zamanı kadın ben çok beğendim teşekkür ederim tavsiye için söylemek istedim
inşallah gelecek öngörüsü de çıkar. bana uzuuuun bi vade verdi, o nedenle yorum yapamıyorum.

petoo

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2017
341
330
ben de ilk yolladığım da kısa bakmıştı. ama kimsenin bilmediği detaylar vermişti. sonra canlı fala çağırdı. rahatsız oldum çağırmasına ama denedim. orda daha detaylı baktı. çok pembe değildi, zor olacağını, çok fazla sabretmem gerektiğini falan da söyledi.
bana da canlı fal demiş de baktım 70 tl gerek yok para vermeme baktığı tarot u beğendim zaten detaylı yorum dediği söylediği cümleleri uzatarak anlatmak olur ancak. zaten yesilcingeneye baktirdim sağolsun döktürmüş yine epey zaman yeter bana baktırmam kimseye

riverarivera

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
1.376
1.414
Iyi biseyler oldugunu tahmin ederek cok sevindim 😊
Maalslesef kotu bir durum bir kisi ile ilgili kotu bir diyolog yasadim , iyi haberlerle de gelecegim insallah .Bu venus hani iyi gelecekti ,bu nedir kardesim halen netlesemedik yok agustos yok bilmem ne .Neyse iyi haberlerle de de gelecegim kizlar inaniyorum o gemi birgün gelecek :)))).

Yukarı Alt