tellwe.com'da bakılan fallar!

geceninkralicesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
1.767
1.162
Eski yorumları okudum, birkaç kişiye çıkan fallar olmuş. Keşke baktırıp memnun kalan herkes bize yardımcı olsa 😨 Tellwe'den Medyum Çetin ve Bubastis, Fal Sepeti'nden Oya Boran'ın fallarını övenler var. 2 haftadır fal baktırmıyorum, bundan sonra da boşu boşuna para harcamak istemiyorum. Lütfen en beğendiğiniz falcıları yazar mısınız? Bu yaz ve sonbahar'da adeta fal sitelerine yatırım yaptım 😣

mizanthropist

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
61
35
Eski yorumları okudum, birkaç kişiye çıkan fallar olmuş. Keşke baktırıp memnun kalan herkes bize yardımcı olsa 😨 Tellwe'den Medyum Çetin ve Bubastis, Fal Sepeti'nden Oya Boran'ın fallarını övenler var. 2 haftadır fal baktırmıyorum, bundan sonra da boşu boşuna para harcamak istemiyorum. Lütfen en beğendiğiniz falcıları yazar mısınız? Bu yaz ve sonbahar'da adeta fal sitelerine yatırım yaptım 😣
canim burda mesela baktirip memnun kalanlarin falcilarina baktirdim resmen genel konustular bana ve iki satir yollamislar herkese uyacak seylerdi.o yuzden enerji meselesi biraz fallar. enerjisi senle tutar sana iyi bakar, ama baskasina tutmaz.fakat ben yine de baktirdiklarimi soyleyim.tellwede fildor guzel bakmisti arkadasimla kusecegimi bildi, beni kiskanan kisinin harflerini bildi. Yasocuk'a baktirdim ama oylesine baktirmistim umutsuzdum, bes yildir bekledigim sevdigim adam icin. arayacak yilbasi gelmeden demisti, hadi ordan dedim bes yil merak etmemis simdi mi aricak dedim ama gecen hafta instagramdan mesaj atmis, ona sok olmustum. su fali baktirmistim ona. uyumsuz da detayli bakmisti begendim. ama kesinlikle baktirmayacaklarim: Abbeydawn , kraliceyildizi. cunku kopyala yapistir yaptiklarindan emin oldum. birsene baktirdim falciyusufa baktirdim. ucret yuksek diye sandim ki muhtesem bakiyorlar. ama param bosa gtti cunku uc satir yazmis birsen, falciyusuf ta ayni cumleyi uc kez tekrarlamis detay yok bisey yok🤦🏻‍♀️ yesilcingene cok olumsuz konusup moral bozuyor ayrica dediklerinin tersini yasadim.yani ucret yuksek olanlara aldirma muthis falci imaji cizmk icin yukseltmisler ucreti. ucuza bakanlar daha iyi bakiyor bence

onceinawhile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
792
805
kızlar daha once 4 farklı falcınında aynı tarihi size vermesi gibi bir olay yasadınız mı? bunların hiç biri birbirini tanımıyor?
aşırı ümitlenmek istemiyorum ama hepsi aynı tarihi verdi.

onceinawhile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
792
805
geysu diyip duruyorum biliyorum geysunun reklamını yapıyorum sanacaklar, neyse geysunun gelecek vadeleri cıkmaz genelde pembeci bulurum amaaaa işimle ilgili kendimi isime vermemi isimle ilgili sıkıntılar yasayacağımı dikkat etmezsem cok büyük sorun yasayacağımı bilen tek kisi falımı aşk üzerine atmama rağmen geysudur. İşten atılacağımı bilmiş kadın 1 ay öncesinden, daha da enteresanı suan basvursugum yeni is yerinin harflerini de bildi. Beni tanıyıp takip etmesi falan lazım bana cok garip geldi ne alaka.

onceinawhile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
792
805
ha ikinci olarak suan en beğendiğim mısırlı taliadır.
Fal icin kendi favorilerim ve bana cıkanlar
yesilcingene, geysu, mısırlı talia, zümra lal.

Yesilcingene felaket tellalıdır beğenmem pek cok olumsuzdur biraz abartmayıda sever ama iyidir. Çok eskiden benim eski erkek arkadasım ona fal atmıstı benim icin anne olmaya uygun değil, yasantısı cok biriyle geçmişte yasadıklarını sana azaltarak anlatır isine geldiği gibi demişti. Epey üzülmüştüm.
Mısırlı talianın son falı gelecek bilmiyorum anlık olarak cıktı diyebilirim bi vade verip bu zamana kadar bu vadede senle ilgili bi takım isaretler göreceksin adamın seni hala düsünüp düsünmediğine dair demişti ki dediği gibi de oldu.
Zümrayı cok detaylı bakmadığı icin beğenmiyorum aslında ama falları bana cıkıyor temmuzda baktığı fal cıkmış,eylülde baktığı da cıkmış.
Geysunun baktığı coğu fal cıkmış anlık olarak zaten biraz onu dinleseydim suan size kızlar ben nisanlıyım diye yazıyor olabilirdim de neyse kader diyelim.

onceinawhile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2011
792
805
dini konulardan anlayan biri bana sunu diyebilirmi internette bazı okumalar var bir kisinin sizle iletisime geçmesi icin dualar hacet duaları ama bunları parayla satan bir guruhta var böyle cüzzi miktarlarla satıp okuma methodu veriyorlar ve bunları okuyup barısanların sayısı epey fazlaymış.(ben süpheliyim)
Bunlardan birine sordugumda en son iletisim tarihinin yakın olması lazım duanın kabulu icin öteki türlü kabul olup tutmaz dedi. Ben böyle seye asla inanmam kaderde varsa allah kabul eder diyorum.
Siz ne düsünüyorsunuz böyle seyler hakkında? umutsuzluğa düştüm.

mizanthropist

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
61
35
dini konulardan anlayan biri bana sunu diyebilirmi internette bazı okumalar var bir kisinin sizle iletisime geçmesi icin dualar hacet duaları ama bunları parayla satan bir guruhta var böyle cüzzi miktarlarla satıp okuma methodu veriyorlar ve bunları okuyup barısanların sayısı epey fazlaymış.(ben süpheliyim)
Bunlardan birine sordugumda en son iletisim tarihinin yakın olması lazım duanın kabulu icin öteki türlü kabul olup tutmaz dedi. Ben böyle seye asla inanmam kaderde varsa allah kabul eder diyorum.
Siz ne düsünüyorsunuz böyle seyler hakkında? umutsuzluğa düştüm.
150 tl vermistim oyle bir medyuma. dua yollamisti 15 gun okudum ve hicbir sey olmadi. hepsi dolandirici inanma

Yukarı Alt