• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

tellwe.com'da bakılan fallar!

omega70

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016
32
39
Hiç katılmıyorum buna. Aldığım hizmetten sonra memnun kalmadıysam kibar bir dille bunu dile getirebilirim. Teşekkür etmek? Sebep? Kalitesiz hizmetten dolayı mı?
Kim ve ne icin olursa olsun, ben ilk önce tesekkür ederim hizmet icin ve sonra belki duruma göre, fali kendime uydusturamadigimi, benimle alakasi olmadigini vs. söylerim. O da duruma göre. Ama ne olursa olsun, bir hizmet vermis, ve elinden geleni yapmis, bunun icin ve nezaket icin tesekkür ederim.

omega70

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016
32
39
B

Ben her zaman teşekkürümü ediyorum zaten bir tek görgülü siz değilsiniz merak etmeyin :) falın etkisiyle hemen teşekkür etmeyi unutmuşum soruya geçmişim dedim zaten okuduysanız :) Daha sonrasında yorumlarımı ve teşekkürümü iletirim her zaman, iyi okuyun öyle cevap verin lütfen. Benim nezaket sıkıntım yok çok şükür 😂
Kusura bakmayin, ben bunu aslinda size yazmamistim, yanlis alinti yapmisim. Önceki kisiye yazmistim. Sizin konusuna gelince, tabiki insan hali unutulabilinir. bunu da dile getiririm, özür dilerim unutmusum derim.

JaneRizzoli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2014
813
1.059
Kim ve ne icin olursa olsun, ben ilk önce tesekkür ederim hizmet icin ve sonra belki duruma göre, fali kendime uydusturamadigimi, benimle alakasi olmadigini vs. söylerim. O da duruma göre. Ama ne olursa olsun, bir hizmet vermis, ve elinden geleni yapmis, bunun icin ve nezaket icin tesekkür ederim.
E edin. Etmeyin demedim kimseye. Siz ne yapıyorsunuz diye de sormadım. Siz örnek davranış sergiliyorsunuz fikrine nerden kapıldınız? Bu işin bir kuralı yok ki. Ben beğenisizliğimi sessiz kalarak belli ediyorum belki?
Karşımdakine hakaret etmiyorum, kaba saba davranmıyorum, küçük düşürmüyorum. Beğenisizliğimi ya da beğenimi belirtiyorum.
Gereksiz nezaket de samimisizliktir bana göre.
Siz katılmaz her şeye herkese teşekkür edebilirsiniz. Bu sizin fikriniz, sizin yaşamınız.

omega70

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016
32
39
E edin. Etmeyin demedim kimseye. Siz ne yapıyorsunuz diye de sormadım. Siz örnek davranış sergiliyorsunuz fikrine nerden kapıldınız? Bu işin bir kuralı yok ki. Ben beğenisizliğimi sessiz kalarak belli ediyorum belki?
Karşımdakine hakaret etmiyorum, kaba saba davranmıyorum, küçük düşürmüyorum. Beğenisizliğimi ya da beğenimi belirtiyorum.
Siz katılmaz her şeye herkese teşekkür edebilirsiniz. Bu sizin fikriniz, sizin yaşamınız.
Siz soru sordunuz, bende cevap verdim sorunuza sadece. Ne dilerseniz onu yapmakta özgürsünüz.

omega70

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016
32
39
Ve siz beni samimiyetsiz diye nitelendiriyorsunuz. Ben herseye, herkese tesekkür ediyorum demedim. Bir hizmet aldiysam birinden, o kisi cok Kaba olmadigi sürece tesekkür ederim, ve sonra düsüncemi de söylerim. Tesekkür ediyorum diye, düsüncemi söylemiyorum anlamina gelmiyor. Iyi günler.

clairdelune90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
29
31
Merhaba kizlarrr, aranizda medyumcetin’den yorum alan var mi? Cikan veya cikmayan var mi? Ben gecen gun bir yorum aldim kendisinden ama bana biraz sanki pembeciymis gibi geldi :/

elifozturkk1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
2
2
Merhaba kizlarrr, aranizda medyumcetin’den yorum alan var mi? Cikan veya cikmayan var mi? Ben gecen gun bir yorum aldim kendisinden ama bana biraz sanki pembeciymis gibi geldi :/
Canm ben baktırdım hatta baya da fal attım. Eskiden çok sert bir dille bakardı hatta burda da baya tepki almıstı simdi de pembeci olmus. Bende ki falları çıkmadı hatta başka bir hesaptan atmıstm onda da çok farkli seyler söylemisti 50lik bir falcı değil bence. Sizin net tarihi çıkan falcınız var mı

clairdelune90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
29
31
Canm ben baktırdım hatta baya da fal attım. Eskiden çok sert bir dille bakardı hatta burda da baya tepki almıstı simdi de pembeci olmus. Bende ki falları çıkmadı hatta başka bir hesaptan atmıstm onda da çok farkli seyler söylemisti 50lik bir falcı değil bence. Sizin net tarihi çıkan falcınız var mı
Anladim, bana da biraz fazla pembe gelmisti, inanasim gelmedi pek, tesekkurler yorumunuz icin. Acikcasi benim tellwe'de cok guvendigim falci yok ne yazik ki. Bir donem uyumsuzz'dan yorum alirdim cunku ozellikle ilk iki falinda nokta atislari vardi ve dedikleri cikmisti ama sonrasinda bozdu bende. Son attigim iki fal cikmadi hatta hicbir dedigi olmadi diyebilirim. O yuzden suanda bana cikiyor diyebilecegim kimse yok acikcasi tellwede :/

elifozturkk1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
2
2
Anladim, bana da biraz fazla pembe gelmisti, inanasim gelmedi pek, tesekkurler yorumunuz icin. Acikcasi benim tellwe'de cok guvendigim falci yok ne yazik ki. Bir donem uyumsuzz'dan yorum alirdim cunku ozellikle ilk iki falinda nokta atislari vardi ve dedikleri cikmisti ama sonrasinda bozdu bende. Son attigim iki fal cikmadi hatta hicbir dedigi olmadi diyebilirim. O yuzden suanda bana cikiyor diyebilecegim kimse yok acikcasi tellwede :/
Bende geçen hayalgibi isimli falcıya baktırdım 50 kredilik fala 2dk ses yolladi acayip sinirim bozuldu bi insan hiç mi özenmez ya. Bubastice atiyodum o iyiydi vadesi nisanda gelicek . Uyumsuz bende de analizde iyiydi vadesi gelmedi henuz bakalm nolcak . Efsunine vardı çöp ötesi berbat. Ebrununhisleri var iyiydi. Genel olarak telweyi sevmiyorum bende fazla falcı var bu da kaliteli olmalarnı engelliyo bence

_rose_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
35
58
Uyumsuzz ortalama ne kadar zaman sonra fal bakıyor acaba? Aslında yeşil çingeneye fal göndermiştim ama enerjimiz uyuşmadı diye geri çevirmiş 🥺

Yukarı Alt