• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

tellwe.com'da bakılan fallar!

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.973
2.252
Geysu’ya baktıralı 1 hafta oldu daha, ama dediğim gibi karakter analizi falan çok çok iyiydi. Karşı tarafın hislerini de anlattı. Yalnız şöyle bir şey var, 1.5, 2 ay gibi süreler verdi hem özel hayat hem de iş hayatı için. Ama şu karantina sürecinde evden çıkmak mümkün olmadığı için vadeler tutmayacak. Bu adada geysu’yu Facebook’ta bulmuştum. Geysu tellwe ismi. İsterseniz oradan isterseniz mail üzerinden gönderiyorsunuz. Fiyatı çok uygun olunca baktırayım dedim ben de.

Geysu ya ilk defa mı fal yolladınız ? Ben 2 ay sonra tekrar fal atmıştım fakat 1. falı ile çok çok benzer şeyleri bana yeniden söyledi. Vadelere takılmıyorum ama böyle bir durum yaşadınız mı :)

purring

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.596
4.795
Geysu ya ilk defa mı fal yolladınız ? Ben 2 ay sonra tekrar fal atmıştım fakat 1. falı ile çok çok benzer şeyleri bana yeniden söyledi. Vadelere takılmıyorum ama böyle bir durum yaşadınız mı :)
Evet, ilk falımdı :) ilk falında çıkan şeyler olmuş muydu peki? Yani farklı şeyler söylemesi de sıkıntı olurdu aslında.

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.973
2.252
Evet, ilk falımdı :) ilk falında çıkan şeyler olmuş muydu peki? Yani farklı şeyler söylemesi de sıkıntı olurdu aslında.

evet bir süreç onun dediği gibi ilerlemişti bende tekrar baktırdım :) belkide biraz daha fazla zaman geçmesi gerekiyor bilemedim :))

purring

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.596
4.795
evet bir süreç onun dediği gibi ilerlemişti bende tekrar baktırdım :) belkide biraz daha fazla zaman geçmesi gerekiyor bilemedim :))
Bazen dayanamayıp hemen baktırıyoruz :)) ama aslında aynı şeyleri söylemesi de iyi bi şey, en azından tutarlı olduğunu gösterir. Tabii önceki faldan yola çıkarak yorum yapmadıysa. :) aynı fal içinde bile çelişenleri gördükten sonra :))

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.973
2.252
Bazen dayanamayıp hemen baktırıyoruz :)) ama aslında aynı şeyleri söylemesi de iyi bi şey, en azından tutarlı olduğunu gösterir. Tabii önceki faldan yola çıkarak yorum yapmadıysa. :) aynı fal içinde bile çelişenleri gördükten sonra :))

Evet katılıyorum ama bir önceki falı ile çok çok benzer şeyleri yazınca bende bi süreliğine ara verdim geysuya fal atma işine :) 2 ay sonrasında gitmiştim demek ki biraz daha beklemek gerek :)

purring

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.596
4.795
Evet katılıyorum ama bir önceki falı ile çok çok benzer şeyleri yazınca bende bi süreliğine ara verdim geysuya fal atma işine :) 2 ay sonrasında gitmiştim demek ki biraz daha beklemek gerek :)
Aslında zaten 6 ayda bir baktırmak daha iyiymiş, ama o kadar dayanamıyoruz tabii :KK48: Haftada bir baktırdığım da olmuştu. Ama çok çok benzer şeyler söyleyince insan şüphelenmiyor değil. Geysunun falıyla ilgili herhangi bir gelişme olursa güncelleme yaparım. :)

votetoda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
517
239
Burda ki yorumları okuyarak dün saat 22.00 yesil cingene'ye katrina falı yolladım . Hala yorumlamadı. Ne zaman yorumlayacak ? Kendisi pembe tablo Binnza abla gibi olmadığını okudum.

smrya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
454
473
Burda ki yorumları okuyarak dün saat 22.00 yesil cingene'ye katrina falı yolladım . Hala yorumlamadı. Ne zaman yorumlayacak ? Kendisi pembe tablo Binnza abla gibi olmadığını okudum.
Şartlı falan göndermiş olmasın bir bak istersen. Katina kahve onda pek farketmiyor hepsinde aynı yorumu yapıyor zaten

votetoda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
517
239
Şartlı falan göndermiş olmasın bir bak istersen. Katina kahve onda pek farketmiyor hepsinde aynı yorumu yapıyor zaten
Evet şartlı gönderdi. Olumsuz çıktı yazdı. Duymak istiyor musun dedi ? Bende kabul ettim. Bugüne kadar tüm falcılar olumlu konuştu ama artık pembe tablo istemiyorum. Korkuyla olumsuz yorumu bekliyorum. :KK43:

Yukarı Alt