• Korona Virus羹nden korunman覺n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s覺k s覺k y覺kay覺n!
    2- Dirseinizin i癟 taraf覺na 繹ks羹r羹n!
    3- Y羹z羹n羹ze dokunmay覺n!
    4- Dier insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan覺z evde kal覺n! 184 aray覺n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad覺k癟a evden 癟覺kmay覺n!

Tembel ve fakir i癟in en basit diyet

bix

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Nisan 2014
28
14
Al覺veri yapmaya 羹eniyorum. Sabah kahvalt覺 haz覺rlamaya 羹eniyorum. Akam yemek yapmaya da 羹eniyorum:KK43: (biliyorum g覺c覺k oldunuz ama gercekten nas覺l rejim yapaca覺m diye d羹羹n羹nce kendimce bii buldum. Size dan覺mak istedim)

Ornek bir gun. Cogu gun buna cok benzer;
1- BIMde A101de falan sat覺lan ince yufka elmeklerden ald覺m. Sabah i癟ine bi yumurta halay覺p koyuyorum peynirle. D羹r羹m yap覺p yiyorum.
TOPLAM 8 dk suruyor. Protein deeri yuksek. Tok tutuyor

2- Oglen i yerinin yemekhanesinde ne varsa ekmeksiz. Sadece sebzeler falan. TOPLAM s覺f覺r dk benim i癟in.

3- Gece: Haz覺r gevrek ve s羹t (TOPLAM 3 dk. Biliyorum biraz sal覺ks覺z bir 繹羹n bu:KK43:)

Hazirlamak icin ugrasma zamanim 10-11 dk/gun. Pek pahali da degil.
Bana epey kilo da verdirtti.
Ha spora gelince. Bedavaya hizli yuruyus aksamlari.

telasememuresi

Pop羹ler ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
29 Ocak 2014
2.625
3.118
ok kat覺 deil mi can覺m? ay al覺yor musun? Ba覺rsaklar覺na zarar vermesin...

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliimin 17. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 165 g羹n kald覺.

Plasenta ve g繹bek kordonu sayesinde bebeinizin sistemi doduktan sonra olaca覺 gibi 癟al覺覺yor. Bebeinizin dola覺m sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeinizin gelimekte olan dola覺m sistemi kalbi vas覺tas覺yla g羹nde yakla覺k 25-30 litre kan pompal覺yor. Plasenta bebee koruma, sindirim, solunum, at覺k temizleme ve hormon 羹retiminde yard覺mc覺 olur.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 150 gr. - Yakla覺k boyu : 13.1 cm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

• Been
Reactions: bix

bix

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Nisan 2014
28
14
Cay bende reflu yapiyor. Asl覺nda benim gibi refl羹 sorunu olanlara kahveden daha zararl覺.
Bo su i癟iyorum (bak bu da bedava:KK66: )
Akamlar覺 da ayran yap覺yorum. Onu yazmay覺 unutmuum.

Uzayboslugu

ye
Kay覺tl覺 ye
27 ubat 2019
59
188
Valla yar覺n big羹n sa癟lar覺n覺z d繹k羹lmeye balar t覺rnaklar覺n覺z k覺r覺l覺r cildiniz k繹t羹leir unutkanl覺k balar ki bunlar en hafifleri. Kilo vericem diye sal覺覺n覺zdan olmay覺n da.

telasememuresi

Pop羹ler ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
29 Ocak 2014
2.625
3.118
Cay bende reflu yapiyor. Asl覺nda benim gibi refl羹 sorunu olanlara kahveden daha zararl覺.
Bo su i癟iyorum (bak bu da bedava:KK66: )
Akamlar覺 da ayran yap覺yorum. Onu yazmay覺 unutmuum.
Su zaten bal覺 ba覺na bir detoks弘

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliimin 17. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 165 g羹n kald覺.

Plasenta ve g繹bek kordonu sayesinde bebeinizin sistemi doduktan sonra olaca覺 gibi 癟al覺覺yor. Bebeinizin dola覺m sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeinizin gelimekte olan dola覺m sistemi kalbi vas覺tas覺yla g羹nde yakla覺k 25-30 litre kan pompal覺yor. Plasenta bebee koruma, sindirim, solunum, at覺k temizleme ve hormon 羹retiminde yard覺mc覺 olur.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 150 gr. - Yakla覺k boyu : 13.1 cm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

• Been
Reactions: bix

bix

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Nisan 2014
28
14
Valla yar覺n big羹n sa癟lar覺n覺z d繹k羹lmeye balar t覺rnaklar覺n覺z k覺r覺l覺r cildiniz k繹t羹leir unutkanl覺k balar ki bunlar en hafifleri. Kilo vericem diye sal覺覺n覺zdan olmay覺n da.
imdilik bii olmad覺 ama daha b繹yle tak覺lmaya balayal覺 1 ay oldu. 3-4 kilo verdim. Korkuttun imdi yaw beni

Uzayboslugu

ye
Kay覺tl覺 ye
27 ubat 2019
59
188
imdilik bii olmad覺 ama daha b繹yle tak覺lmaya balayal覺 1 ay oldu. 3-4 kilo verdim. Korkuttun imdi yaw beni
K繹t羹 niyetli yazmad覺m yanl覺 anlamay覺n ama diyet listeniz pek sal覺kl覺 g繹r羹nm羹yor. Arada bal覺k et falan t羹ketin bol bol yourt s羹t t羹ketin bari ya覺n覺z ka癟 bilmiyorum da diyet ii akaya gelmez diklatli olun.

bix

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Nisan 2014
28
14
Devam edeyim;
Bu hafta birazc覺k kas yapay覺m diye sporu 癟eitlendirdim. imdi spordan sonra protein almak gerektiini 繹rendim. Konu bal覺覺ndan anlayaca覺n覺z 羹zere protein barlar覺n tanesine 12 TL vermek fikrine k覺l oldum.
Arat覺rd覺m o barlar evde de yap覺l覺yormu .
Ama konu bal覺覺ndan anla覺laca覺 羹zere onu yapamayacak kadar da tembelim
Protein i癟eriine bak覺nca ton bal覺覺n覺n o barlara yak覺n olduunu g繹rd羹m. Kas 癟al覺t覺覺m akamlar ucuza 3l羹 paket ald覺覺m ton bal覺覺yla h覺zl覺ca biiler haz覺rlay覺p yiyorum. (7 dakika)

bix

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Nisan 2014
28
14
K繹t羹 niyetli yazmad覺m yanl覺 anlamay覺n ama diyet listeniz pek sal覺kl覺 g繹r羹nm羹yor. Arada bal覺k et falan t羹ketin bol bol yourt s羹t t羹ketin bari ya覺n覺z ka癟 bilmiyorum da diyet ii akaya gelmez diklatli olun.
Yoo ... zatem tam da bunun i癟in a癟m覺t覺m konuyu. Hakl覺s覺n覺z. nerilerle doal olarak yapabildiim bu beslenme al覺kanl覺覺n覺 zenginletireyim dedim. Ama tembelim unutmay覺n

kitty28

Guru
Kay覺tl覺 ye
4 Austos 2007
1.515
533
Yoo ... zatem tam da bunun i癟in a癟m覺t覺m konuyu. Hakl覺s覺n覺z. nerilerle doal olarak yapabildiim bu beslenme al覺kanl覺覺n覺 zenginletireyim dedim. Ama tembelim unutmay覺n
Bence 繹yle aman aman sal覺ks覺z deil listeniz.
Sabah ve ton bal覺覺 yediiniz akamlara biraz domates salatal覺k,
Gevreinize ve belki ara 繹羹n羹n羹ze meyve ekleyebilirsiniz.
B繹ylece vitamin ve lif al覺m覺n覺z artm覺 olur.
Herkes i癟in tek bir doru diyet yok, bu diyet sizin yaam tarz覺n覺za uyuyorsa ve kendinizi iyi hissediyorsan覺z sizin i癟in doru demektir.

Yukar覺 Alt