Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

betulsibel

herkezin bir derdi var.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
38
106
Yakin yerlerden.yurume mesafesi olur.bagcilar,atestugla,kocasinan,aile yani guvenli is ,cocuk karsilamada olur,utu,:halay::temizlik::KK42:

Deryam derya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
16
2
Merhaba ist sultanbeyli de oturuyorum sancaktepe sarigaxi sultanbeyli civarı merdiven silme ew temizlik işi yarim gün calisabilicem işlere ihtiyacım var ihtiyacı olan beni ararsa sewinirim 0530

Son düzenleyen: Moderatör:

haticeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
102
27
Bursada ev islerine yardimci arayanlar haftanin 1 veya 2 gunu yarim yada tam gun is ariyorum ilgilenenler numarali telden bana ulasabilirler yarim gun 100 tl ye tam gun 160 tl ye gidiyorum

Nsanrr

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2018
2
0
Izmir bucada ikamet ediyorum 30 yaşındayim bi kızım var evlere temizlik işine gidiyorum ihtiyacı olana yardımcı olabilirim.

Cerencim29

İyki kızım var bu hayatta
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
149
6
Ankarada ev temizliğine yardımcı arayanlar cvp yaza bilir 0530 784 09 73 den bana ulaşabilir.

zidowen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
2
0
Bende bagcilar yakin is ariyorum,yarim gun ,haftada 2 gun gidiyorum,ogretmenlere,uygun olanlardan msj bekliyorum
Buradan İstanbul içi yakın olan ilçelerde temizlik personeli iş ilanlarına bakıp arayabilirsiniz.

Syhoya

Aşıkla maşukk
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
1.231
2.680
İstanbul beylikdüzü kavaklı bölgesine temizlik için gelebilecek işinde gerçekten iyi baştan savmayan biri var mı? Beğenirsem ayda 1 almayı düşünüyorum. Gerçekten beğendiğim biri çıkmayalı çok uzun zaman oldu
Merhaba bulabildinizmi birini acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt