Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

Elfkrhn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
5
1
Izmir bucada ikamet ediyorum 30 yaşındayim bi kızım var evlere temizlik işine gidiyorum ihtiyacı olana yardımcı olabilirim.
Fiyat nedir? Ben haftada iki gün yarım gün istiyorum. Düzenli olarak. Tüm ev işlerinden sorumlu. Camasır ütü. Günlük temizlik. Kendi düzenini kurup belli günlerde can kapı silecek. Diğer günler günlük iş. Çamaşır ve ütü. Ücyol da evim

Cerencim29

İyki kızım var bu hayatta
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
149
6
Anakarada ev temizliğine yardımcı arayanlar cvp yazabilir referans verebilirim .... den bana ulaşa bilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.109
4.424
İstanbul-Kağıthanede temizliğe gidebilecek kadın arıyoruz anneme. Memnun kalındığında 15 günde bir sürekli hale gelecek.

betulsibel

herkezin bir derdi var.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
38
106
İstanbul,bagcilar ,temizlik,gundelik islere gidilir,utu,temizlik,cocuk ve bebek bakimi,suan duzenli gittigim hanimlar var,Ogretmen ler.guvenilir aile yani yarim gun is ariyorum,temiz,titizimdir.daha oncelerdede 6 yillik calistim.1,2 yil calistigim evler var.

betulsibel

herkezin bir derdi var.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
38
106
Mrblar ev isi ariyorum.yakin yerlerden,yarim gun olur,bagcilar,ateştugla,kocasinan,vs gibi yakin olan yurume mesafesi olur.

temasita

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
3
1
merhaba arkadaslar izmir'de titiz, güvenilir, harika temizlik yapan kişiler tanıyorum. Bizim eve de geliyorlar. İsterseniz yönlendirebilirim.

Yukarı Alt