Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

talena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010
480
267
merhaba evim şişlide merkezi bir yer de ,bana 15 günde bir düzenli gelecek yarım günde evi toparlayıp temizleyecek biri lazım ilgilnen var ıse özelden mesaj atabilir mi

gulbos

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
104
103
merhaba evim ümraniye'de. devamlılığı olacak birini arıyorum. hafta sonu gelebılmesı tercıhımdır. ılgılenenler mesaj atabılır

edwina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
252
0
Merhaba, Kartal’da bu hafta için şimdilik tek seferlik, memnuniyet halinde periyodik hale gelebilecek birini arıyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Syhoya

Aşıkla maşukk
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
1.094
2.487
Beylikduzunde devamli alabilecegim bir bayan ariyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

miniciki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2011
594
299
Merhaba hanımlar.
İstanbuldayım anadolu yakası olmamak şartıyla temizlik için bana mesaj atabilir. ☺

SodaLemon

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
454
201
Merhaba izmir Karşıyaka da 2+1 evime tam gun temizlik için güvenilir titiz bayan ariyorum bulamıyorum yahu ne zor işmiş😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt