Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

chieliza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
16
0
Merhaba. Maltepe’de yaşıyorum. 14 aylık çocuğum var. Evim 3+1. Ben çalışıyorum. Çocukla annem ve kayınvalidem ilgileniyor. İşten döndüğümde de ben ilgileniyorum. Sabah 7.30 da gelip akşam 19.30 da çıkacak, cumartesi de çalışabilecek, ev işlerini (temizlik, tertip düzen, ütü ve yemek) yapabilecek, benim işim olduğunda (yemek, banyo vs) çocukla ilgilenebilecek bir yardımcı arıyorum.

exelanss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
4.053
3.141
İzmir balcova, ayda 1 dip kose temizlik icin birini ariyorum sirketler dunya para var mi tavsiye edebileceginiz?

Bluecns

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
17
6
32
Bu sitelere ilan verebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

turden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
4
0
53
Merhabalar ben istanbul göztepede oturan kızım için haftada bir gün temizlik ve ütü için yardımcı arıyorum . İlgilenen olursa mesajınızı beklerim.

arzu24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2008
19
0
35
Mrb ev islerine yardimci ariyorum sabah 9da gelecek aksam.7de cikacak 1500tl maas evin tum temizliginden sorumlu (temizlik.yemek utu) olacak

karamera

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013
1.888
3.460
Merhaba,İstanbul kartal soğanlıkta metroya çok yakın oturuyorum.9 aylık Bebeğim var.ağustos ayında işe başlayacağım.haftada bir gün gelip temizlik ve ütü yapacak güvenilir birini arıyorum.ilgilenenler özelden mesaj atabilir.

kumru

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2007
13
2
39
Istanbul Beylikdüzünde oturuyorum. Düzenli gidebilecegim ev isi ariyorum. Referans verebilirim. 35 yasindayim.

Sebnem04

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2018
1
0
42
Istanbul Beylikdüzünde oturuyorum. Düzenli gidebilecegim ev isi ariyorum. Referans verebilirim. 35 yasindayim.
Merhaba Ben de Beylikdüzü'nde oturuyorum haftada 5 gün yarim gün bir yardımcıya ihtiyacım var uygunsaniz özelden görüşebilir miyiz

begumozer1983

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
1
0
Merhaba. İstanbul maltepede oturuyorum. İyi temizlik yapan,ütü yapan bir çalışma arkadaşı arıyorum. İlgilenenler bana yazarsa sevinirim.

eftelya2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
5.697
5.436
Bursa Görükle de 3+1 evime 15 günde bir genel temizlik için gelecek titiz, düzenli , eli çabuk temizlikçi arıyorum. Ücret konuşulur. İstediğim sil süpür toz al, lavabo tuvalet duşakabinin detaylı temizliği, cam ve kapı silinmesi (bunları ayda bir silmeli),mutfak dolaplarının dıştan silinmesi.

cemre2007

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
1
0
42
eryamanda haftada bir yarım gün olacak şekilde ev işlerine yardımcı bayan arıyorum. ilgilenenler özelden mesaj atabilir

mistical

Guru
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
20
22
Merhabalar,
Sultanbeyli Sinpaş Liva'da oturuyorum, 15'te bir olmak üzere evi temizleyecek derleyip toparlayacak, titiz, hızlı bir yardımcı arıyorum. İlgilenen olursa özelden mesaj atarsanız çok sevinirim... Kolaylıklar

betulsibel

herkezin bir derdi var.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
38
107
43
Mrblar,bende yarim gun is ariyorum, aile yaninda,bagcilar ve civari,ev toparlama,cocuk karsilama,ütü olur,bebek bakimi,yakin yerlerden,temiz ve duzenliyim,daha oncede calistim,guvenli aile yaninda iş ariyorum,:KK52::temizlik: :halay: