Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

nehir333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
52
0
40
İstanbul Maltepe’de oturuyorum.Haftaiçi saat 07.20 ile 18.30 arasında çalışabılecek ev işlerine yardımcı bayan arıyorum. Ücret karşılıklı görüşülecektir.
Not: evde terrier cinsi köpeğimiz vardır.

nefertityy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2012
2.661
6.805
Yılbaşından sonra Gaziemir tarafına da haftanın 2-3 günü düzenli gelebilecek bir yardımcı arıyoruz. İlgilenenler özelden bana yazabilir.

Sah_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
488
475
İstanbul beylikdüzü kavaklı bölgesine temizlik için gelebilecek işinde gerçekten iyi baştan savmayan biri var mı? Beğenirsem ayda 1 almayı düşünüyorum. Gerçekten beğendiğim biri çıkmayalı çok uzun zaman oldu

kedicaniniyesin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
81
87
37
Merhaba istanbul anadolu yakasi Acıbadem 'de çalışacak tam gün fiyatta anlasirsak her hafta gelecek temizlikci ariyorum . Not evde kedi var.

İlgilenen ozelden yazsin

cnsdcnsd

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
14
12
35
Merhaba,
Beşiktaş çevresinde oturuyorum. Haftanın 5 günü yarım gün(sabahtan yada akşam üstü) gelebilecek ben bebeğimle ilgilenirken ev işlerini halledecek çağdaş görüşlü köpek seven bir yardımcıya ihtiyacımız var.

Sinemkim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
7
2
44
Merhabalar haftaici sabahtan öğlene kadar (07_12 vb gibi saatler degisedeğiş) Pendik ve civarında , metro hattı civarında bebek bakım yada ev yardımcisi olarak çalisabilecegim saygın bir aile ariyorum ..( bebek ve coçoc bakimbakı tecrübeli ve referansliyim

lusian

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
5
8
34
merhaba başakşehirde oturuyorum
çalışıyorum haftaiçi ev temizliği sabah öğle saatleri arası gelip evin düzenini sağlayacak (bulaşık çamaşır ütü bazı günler yemek) güvenilir güleryüzlü ve titiz birini arıyorum
ilgilenenler lütfen özelden mesaj atsın

Yasolin

Sabır da yorulur...
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
4.617
4.771
Merhaba Bursa osmangazi kent meydani tarafinda oturuyorum.. haftada 1 2 gun temizlik isi ariyorum...

betulsibel

herkezin bir derdi var.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
38
107
43
Bende bagcilar yakin is ariyorum,yarim gun ,haftada 2 gun gidiyorum,ogretmenlere,uygun olanlardan msj bekliyorum

betulsibel

herkezin bir derdi var.
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
38
107
43
Yari zamanli is yakin yerlerden,bagcilar ,yurume mesafesi de olabilir,ev yardimciligi,cocuk bakimi,cocuk karsilama okuldan gelince,ufak tefek ev isleri,utu de olur,guvenilir aile yani,:temizlik::halay: