1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
  Notu Gizle

Temmuz 2010 Burç Yorumu / Yengeç Burcu

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  1 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  28.522
  Beğenildi:
  15.227
  Ödül Puanları:
  488
  Temmuz yoğun ve ilginç geçecek sizin için. Kiminiz canlı, aktif ve hayat dolu olacaksınız. Kiminiz de biraz gergin. Ani haberler sizi ani ziyaretlere sevk edebilir. Bir yakınınız veya sevdiğiniz birinin sağlık sorunu size biraz üzebilir. Ya da kiminiz de bir yakından ani ve beklenmedik bir düşmanca tavırla karşılaşıp şaşırabilir. Böyle bir şey ise durum, küçümsemeyin derim bu kişiyi, bayağı tehlikeli ve hırslı biri gibi. Maddi-manevi tedbirinizi alın derim. Kimi Yengeçler de çocuklarının veya eşinin bir sorunu ile ilgilenmek zorunda kalabilir.

  Yengeçin ikinci yarısından sonra doğanlar için biraz gergin başlayan ama ay sonu güzel gelişmelerle ve beklenmedik sürprizlerle rahatlayacakları ve sevinecekleri bir ay olacak.

  Tüm Yengeçlere bakacak olursak…

  Gizli hayalleriniz, içten beklentileriniz var. Bunlara yönelik ilginç gelişmelere hazır olun derim. Parasal olarak Temmuz bir idealinizi gerçekleştirmenizi engellerken Temmuz 22’de olacak Güneş Tutulması bu idealinizi gerçekleştirmeniz için hiç beklenmedik bir kapının açılacağını müjdeliyor. Tabii bu tüm Yengeçler için geçerli değil, ancak özel yıldız haritası uygun olanlar için ve doğum günü Yengeçin son diliminde olanlar için geçerli gibi.

  Kısa yollar ve uzun yollar sene boyunca sizi etkileyecek, sıradan değil, uzun vadeli geleceğinizi etkileyen türden olaylar, tecrübelere gebe. Duyacağınız haberler, gelen-gidenler hep sürprizli ve ani olacak.

  22 Temmuz Güneş Tutulması Yengeçin son günleri doğanlar için gerçekten çok önemli ve geleceği etkileyen bir etki yapacak. Beklenmedik olaylara hazır olun. Bu ay olaylar sizi gizli ilerlemeye, işlerinizi gizlice halletmeye sevk edecek. Çünkü bazı engeller ve karşılaştığınız muhalif veya düşmanca tavır bunu gerektirecek ve ay sonunda kazanan siz olacaksınız. Olayları aniden kendi lehinize çevireceksiniz.

  Bu ay ayrıca sizden gizlenen bazı olay veya durumlar var gibi. Ya da sizin yaşadığınız ama henüz tam önemini kavramadığınız bir durum var gibi. Ama sanırım siz bunu seziyorsunuz. Yani ay sonu veya gelecek ay ortaya çıktığında şaşırmayacaksınız ama yine de tepkisel bir yaklaşıma da gireceksiniz. Yani harekete geçip gerekli mücadeleyi yapacaksınız.

  Bu arada varsa sağlık sorununuz ihmal etmeyin. Ani çıkabilecek rahatsızlıklar ilerlemeden hemen önlemini alın derim.

  Aşk ve evlilik cephesi nasıl olacak?..

  Yine bu konuda da yollar aracı olacak gibi görünüyor. Sizin gittiğiniz yerlerde ilginç, sürpriz gelişmelerin olması olası. Bazı dostların aracı olması mümkün. Ancak evlilik için biraz daha sabretmeniz gerekebilir… Bu arada Yengeçin başında doğanlar bir yakın ilişkiyi bitirme noktasına gelebilir. Bu bir yakın dost olabilir veya evlilik olabilir. Veyahut iş olabilir.

  Evli olan Yengeçlerin anne/baba olması bu sene mümkün ama birazcık daha beklemeleri gerek. Bu ay olabilecek hamilelik sorunla karşılaşabilir çünkü.