Temmuz ay transferleri ve pozitif sonuçlar ...

Daphnesw

Bat'ı bir geçe
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
1.202
1.450
Kimler vardı Temmuz’da transfer olup pozitif alan?

Haydi kızlar S seryu Blossom77 Blossom77 başka kimler vardi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Daphnesw

Bat'ı bir geçe
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
1.202
1.450
Benim 12. gün değerim 1018, inşallah herşey yolunda gider.🙏
İnşallah sizlerin de emekleriniz boşa gitmez ve güzel sonuçlarla gelirsiniz🙏♥
Üçüz olmasın hahaha

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hintbalyoga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
439
286
Ben varım arkadaşlar beni de unutmayın yarın keseni gormeye gtcem inş ilk defa agzımda acı bi tat varya sizde de varmı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 123 gün kaldı.

Bebeğinizin elleri ve bacakları tarafından yapılan hareketleri rahatca hissedebilirsiniz. Bu ilk hareketlere çabuklaşma denir. Ultrason görüntülemesi hariç, hamile annelerin bebekleri ile direk iletişim kurdukları ilk etkileşimleri budur. Bu günlerde babalar da bebeğin hareketlerini gözlemleyebilir ve hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Daphnesw

Bat'ı bir geçe
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
1.202
1.450
Ben varım arkadaşlar beni de unutmayın yarın keseni gormeye gtcem inş ilk defa agzımda acı bi tat varya sizde de varmı?
Sağlıkla kucağına alırsın insallah.
Kaçıncı gün embriyosu ve test gününde değerin kaçtı. Ayin kaçında transfer oldun. Bunları da yazar misin?

Maalesef daha dün test gunumdu bende henüz hiç belirti yok.

Yukarı Alt