• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Temuz ayında Tüp Bebek planlayanlar var mı?

Anya Mamedova

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
Bu başlık altında yazdığım yazı Temuz ayına Tüp Bebek yapanlara destek ,bir-birimize moral vermek amaçlıdır :) İlk denemem negatif, ikinci denemeyi planlıyorum...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-08-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

maybutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
248
293
Benim de ilk denemem yumurtam gelişmediği için sonlandırıldı. Adetimin ilk günü 7mm olan yumurtam geliştirici iğnelere rağmen ancak 8mm oldu. 2 sene önce Gonal f ile 18-20 mm yumurta elde ederken Gonal f+Menepour ile hiç gelişme yaşanmadı. Çok üzgünüm ve telaşlıyım elimde değil. Geçen sene kimyasal gebelik yaşadım doğal yollarla hamile kaldım ama bu yıl ne yazık ki kalamayınca, tüp bebeğe karar verdik. Ancak bu ay yumurtalığım büyümedi gelecek aya kaldı. Yaşım 43, amh düşük. Umarım bir mucize olur, dua etmeye devam....

Anya Mamedova

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
Benim de ilk denemem yumurtam gelişmediği için sonlandırıldı. Adetimin ilk günü 7mm olan yumurtam geliştirici iğnelere rağmen ancak 8mm oldu. 2 sene önce Gonal f ile 18-20 mm yumurta elde ederken Gonal f+Menepour ile hiç gelişme yaşanmadı. Çok üzgünüm ve telaşlıyım elimde değil. Geçen sene kimyasal gebelik yaşadım doğal yollarla hamile kaldım ama bu yıl ne yazık ki kalamayınca, tüp bebeğe karar verdik. Ancak bu ay yumurtalığım büyümedi gelecek aya kaldı. Yaşım 43, amh düşük. Umarım bir mucize olur, dua etmeye devam....
Allah Büyüktür! İn şe Allah her şey güzel olucak... İçinizi ferah tutun...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-08-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chenn_ecem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.369
936
Merhabalar bende başlamıştım ama tedavim durduruldu Temmuz adeti ile başlayacağım inşallah çok yıkıldım bende iki tane 1,5 ve 2 cm çikolata kistim var başta 5 yumurtam vardı klomen kullandım 3 gün sonra gittim 2 yumurtam büyümüş 8 küçük oluşmuş doktorum hormon değerlerden dolayı durdurmuş :KK43:

Yukarı Alt