Temuz ayında Tüp Bebek planlayanlar var mı?

Anya Mamedova

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
36
Bu başlık altında yazdığım yazı Temuz ayına Tüp Bebek yapanlara destek ,bir-birimize moral vermek amaçlıdır :) İlk denemem negatif, ikinci denemeyi planlıyorum...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-08-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

maybutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
294
356
Benim de ilk denemem yumurtam gelişmediği için sonlandırıldı. Adetimin ilk günü 7mm olan yumurtam geliştirici iğnelere rağmen ancak 8mm oldu. 2 sene önce Gonal f ile 18-20 mm yumurta elde ederken Gonal f+Menepour ile hiç gelişme yaşanmadı. Çok üzgünüm ve telaşlıyım elimde değil. Geçen sene kimyasal gebelik yaşadım doğal yollarla hamile kaldım ama bu yıl ne yazık ki kalamayınca, tüp bebeğe karar verdik. Ancak bu ay yumurtalığım büyümedi gelecek aya kaldı. Yaşım 43, amh düşük. Umarım bir mucize olur, dua etmeye devam....

Anya Mamedova

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
36
Benim de ilk denemem yumurtam gelişmediği için sonlandırıldı. Adetimin ilk günü 7mm olan yumurtam geliştirici iğnelere rağmen ancak 8mm oldu. 2 sene önce Gonal f ile 18-20 mm yumurta elde ederken Gonal f+Menepour ile hiç gelişme yaşanmadı. Çok üzgünüm ve telaşlıyım elimde değil. Geçen sene kimyasal gebelik yaşadım doğal yollarla hamile kaldım ama bu yıl ne yazık ki kalamayınca, tüp bebeğe karar verdik. Ancak bu ay yumurtalığım büyümedi gelecek aya kaldı. Yaşım 43, amh düşük. Umarım bir mucize olur, dua etmeye devam....
Allah Büyüktür! İn şe Allah her şey güzel olucak... İçinizi ferah tutun...

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

chenn_ecem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.368
936
35
Merhabalar bende başlamıştım ama tedavim durduruldu Temmuz adeti ile başlayacağım inşallah çok yıkıldım bende iki tane 1,5 ve 2 cm çikolata kistim var başta 5 yumurtam vardı klomen kullandım 3 gün sonra gittim 2 yumurtam büyümüş 8 küçük oluşmuş doktorum hormon değerlerden dolayı durdurmuş :KK43:

Angelbarby

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2018
11
8
32
Bu başlık altında yazdığım yazı Temuz ayına Tüp Bebek yapanlara destek ,bir-birimize moral vermek amaçlıdır :) İlk denemem negatif, ikinci denemeyi planlıyorum...
Merhaba! Benimde bugün ilaç raporum çıktı doktor Cuma günü ilaç yazacakmış çok heyecanlıyım nsl bi süreç olcak hiç bilmiyorum Allah isteyen herkesin kucağını doldurmayı nasip etsin

Angelbarby

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2018
11
8
32
Merhabalar bende başlamıştım ama tedavim durduruldu Temmuz adeti ile başlayacağım inşallah çok yıkıldım bende iki tane 1,5 ve 2 cm çikolata kistim var başta 5 yumurtam vardı klomen kullandım 3 gün sonra gittim 2 yumurtam büyümüş 8 küçük oluşmuş doktorum hormon değerlerden dolayı durdurmuş :KK43:
Çok üzüldüm inşlh bu sefer tedaviniz iyi sonuçlanır benimde kistim var ve tüp bebek tedavisine başlayacağız bende Temmuz hastalığımı bekliyorum Cuma günü Dr ilaç yazıcak

Narkeys

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
83
56
34
Merhaba. Öncelikle herkes icin guzel haberler diliyorum simdiden umarim her bekleyen en guzel haberleri alir sonunda. Benim 1 defa denemem oldu sonra biraktik mecburen. Elimde ilaçlarım kaldı isteyen olursa verebilirim ozelden yazarsaniz.

eylul elif

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2018
95
52
32
Merhaba öncelikle rabbim bütün isteyenlere versin bende ilk denememi yapicam 2 aşılama negatif cumartesi günü baslicam

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2.192
8.723
Arkadaslar hepimzn hakkinda hayirlisi olsun bebişlerimiz sıkıca tutunsun. :emir_bebek::KK200:

Bende temmuzda dondurulmus embriyo transferi olucam ilk denemem rahim dinlendirme yaptik adetin 2. Gunu gidicem temmuzun 4 ü muhtemelen birbirimize hep dua edelim. :KK68:

Esilamelekk

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2019
227
113
Kizlar bisey sormak istiyorum . Ben adetinden 1 hafta önce lucrin iğne ye başladım adet günüm fe 5 gün gecikti daha olmadım doktora sordum bekle iğneye devam diyor. Beklemem transfer günümü geciriyormu sizce

kubraa11

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
127
94
27
Merhaba Bende inşallah temmuz ayında dondurulmuş embriyolarımı kullanacağım hayırlısı ile hu sefer yavrularımız bize gelir inşallah 2. Denemem olacak şu anda estofrem kullanıyorum

Umudum-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
1.728
2.877
Merhabalar daha once neden tutmadi?
İlk denememde tuttu ancak 3.5 aylıkken düşük yaptım . İkinci ve üçüncü denemede tutmadı . Sperm DNA hasar testi, kanda kromozom analizi ve benden de trombofili paneli istediler . Hepsi temiz geldi sadece hafif kan pıhtılaşmam varmış . Bu ay da başlayamıyoruz biz , yumurtalarımdan biri hiç tedaviye başlamadan 11mm idi , diğerlerine göre büyük kaldığı inçin tek yumurta elde ederiz diye tedaviye başlamadan iptal ettik 😞 bakalım hayırlısı Temmuz adetini bekliyorum

Anya Mamedova

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
36