Temuz ayında Tüp Bebek planlayanlar var mı?

Anya Mamedova

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
36

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-08-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chloen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2012
3.406
1.137
Canım gözün aydın Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsin inşallah 🙏🏻 Transfer işlemi nasıl oldu 5. Güne beklediler mi anlatır mısın lütfen
Yumurta toplamadan sonraki adetimle gittim. Transfer hazırlıgına başladılar ilaçlarla.
Adetin tam 20.günü transfer oldum. Embriyolog transferden 2 gün önce bekleyen tüm 3.gün embriyoları çözmüş. 5 tanesi 5.güne gitmiş. İçlerinden 1 tanesini transfer ettiler.
Geri kalan 4 adet 5.gün embriyoyu da dondurdular. Eger negatif olsaydı sonucum, o donmuş olan 4 taneyle deneyecektim dondurulmuş transferi.

zuzu3838

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
965
993
Yumurta toplamadan sonraki adetimle gittim. Transfer hazırlıgına başladılar ilaçlarla.
Adetin tam 20.günü transfer oldum. Embriyolog transferden 2 gün önce bekleyen tüm 3.gün embriyoları çözmüş. 5 tanesi 5.güne gitmiş. İçlerinden 1 tanesini transfer ettiler.
Geri kalan 4 adet 5.gün embriyoyu da dondurdular. Eger negatif olsaydı sonucum, o donmuş olan 4 taneyle deneyecektim dondurulmuş transferi.
Cok tesekkur ederim cevabın için

Anya Mamedova

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
36
Canim nasilsiniz uzun zamandir girmiyorum neler var
İyiyim canım, çok şükür. Bekliyoruz Allah nasip ederse yeniden yumurta toplama işini başlayacağız)).. Sen neler yapıyorsun? Ne yenilikler var?

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Anya Mamedova

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
418
367
36
Henuz bi yenilik yok ilk transfer negativ donmuslarla ya bu ay ya ekimde yapicaz bakalim artik
Hayırlısı olsun canım, in şe Allah güzel neticeler alırsın. Şemsim sen nereliydin nedense hemşerim olduğun aklımda kalmış :süslü: