Teninize Ozel Makyaj Ürünleri / Vücut Makyajı

Paradise

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Mayıs 2007
Mesajlar
1.434
Emoji Skoru
3
1. Sally Hansen Air Brush Legs:
Bacaklardaki çil, varis, kılcal damar, kıl kökleri ve diğer lekeleri kapatmak üzere formüle edilmiş sprey şeklinde bir ürün. Uygulamak için önce şişe iyice çalkalanıyor ve bir miktar avuç içine ya da bacaklara yaklaşık 20 cm. uzaklıktan sıkılıyor. Sonra iyice ve eşit olarak yayılıyor. Giyinmeden önce, kuruması için dört dakika beklenmesi gerek. Air Brush’un dört farklı tonu, simli olanları var ve duş sırasında sabun ve duş süngeriyle kolaylıkla çıkıyor.

2. Coverderm Vücut Fondöteni:
Coverderm’in su geçirmeyen vücuda ve bacaklara özel fondöteni, bacaklarınızdaki, lekeleri, ince damarları ve çatlak izlerini kapatmak için ideal. Bu ürünün dokuz farklı tonu var ve eczanelerde bulunabiliyor

3. Spraysun bronzlaştırıcı sprey:
Ceviz yağından üretilen Spraysun ile anında kalıcı ve sağlıklı bronzluğa kavuşmak mümkün. Spraysun’ın en önemli özelliği anında bronzluk sağlaması. Ürünün içeriğindeki DHA şekerleri ciltteki proteinlerle birleştiğinde bronzlaşmayı sağlarken, besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip A, C ve E vitaminleri de cilde pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

4. Shiseido Advanced Energy Body Luminizing Lotion:
Shiseido’nun bu özel vücut ürünü, sürüldüğü andan itibaren ışık saçan parlaklıkta bir ten yaratıyor. Cilde nem veren ürünün bir özelliği de çilleri, lekeleri ve çatlak gibi izleri kapatarak daha az görünür hale gelmelerini sağlaması.

5. Sephora Body Golden Sparkle Oil:
Üzüm ve ayçekirdeği yağı kullanılarak üretilen yağın içerisinde bol miktarda altın rengi payet bulunuyor. Top formundaki ilginç şişesini iyice çalkalamanız, payetler ve yağ birbirine iyice karıştıktan sonra kollarınıza, dekolte bölgenize ve bacaklarınıza sürmeniz işlemi tamamlamanız için yeterli.
 

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
Katılım
2 Eylül 2007
Mesajlar
14.901
Emoji Skoru
7.961
Ben Mac face and body kullanıyorum, bunun harcinde the bodys shopun yılbaşına özel parlak kremleri oluyor onu kullanıyorum...Sallay Hansen evde bol miktarda var ama Mac gibi doğal durmuyor, bacakları matlaştırıyor o yüzden sık kullanmıyorum...
 
Yukarı Alt