Terazi İle Terazi / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.346
Emoji Skoru
19.772
Yaş
55
TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE TERAZİ KADINI

Aynı burçtan olan insanlar arasındaki ilişkilerin başarısız olacağı yargısı Terazilerde geçerli değildir. Tam tersine birbirlerine çok uyarlar. En baştan itibaren öyle iyi anlaşırlar ki daha önceden bir yerlerde karşılaştıkları hissini içlerinden atamazlar. Reddedilmez gülümsemesi sizi hemen çekecektir.

İkinizin de hayata bakış açısı olumludur ve ikiniz de neşeye ekmek kadar ihtiyaç duyarsınız. Bütün dost ve tanıdıklarınıza rağmen siz, onun hayatında ilk yeri alırsınız. Ama onun için, sizinde böyle hissettiğinizi bilmek çok önemlidir. Yani aranızda sır kalmamalıdır.

O, bütün istek ve endişelerinizi açabileceğiniz bir kadındır. Bu tür durumlarda taraf olacak ve güveninizi kötüye kullanmayacaktır. Ama bu yine de kararınızı hızlandırmaz. Sonuçta o da bir Terazi!

Terazi kadını kalbinden ne geçerse onu söyler. Bir şey yada birisi onun değerlerine uymuyorsa, bunu saklamaz. İkiniz de severek dışarı çıkıyorsunuz ve toplumun yarattığı zihinsel yorgunluğa ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama akşamlarınızın aynı derecede zevk alarak, rahat evinizde de geçirirsiniz. Mükemmel bir ev kadını olarak, iş, eş, ev işi ve çocukları bir arada götürmeyi başarır ve kimseye bu yüzden acı çektirmez.


TERAZİ KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

Aynı burçta doğmuş iki insanın kural olarak bitmez tükenmez benzerliklerine rağmen, geçinemeyeceği söylenir. Ama her zaman olduğu gibi kuralların istisnaları da vardır. Terazi-Terazi ilişkisi bunlardandır.

Terazi erkeğini karşı koyulmaz bulacaksınız. Siz estetiği seversiniz ve o da cazibe doludur. Güzel bir kitapla ilgili ilginç sohbetleri takdir edersiniz, işte karşınızda bir entellektüel. Aynı zamanda sizin gibi çok ateşli de olabilir. Evininizi tam bir uyum içinde, mükemmel bir şekilde yerleştireceksiniz. Sizin kadınsı yürüyüşünüz ona çok çekici gelir.

İkiniz de kötü kavgaları engellemeye çalışırsınız. Bu kadar uyura içinde sorun çıkabilir mi? Evet sadece zayıflıklarınızın bulunduğu noktada. Terazi erkeği, diplomasinin bir gereği olduğunu düşünürse, yalanlara sarılabilir. Ayrıca hoş sohbete ve ilgiye çok ihtiyacı olduğu için bazı flörtlere eğilim gösterecektir. Ancak bunları zararsız oyunlar olarak dikkate almalısınız, tıpkı sizinkiler gibi.

Özgürlüğüne düşküdür ve beraberliğinize rağmen, kendisine zaman ayırmaya çalışacaktır. Ancak sonra daha büyük bir enerjiyle geri dönecektir. Ondan bu özgürlüğü almaya çalışmayın
 

asu52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
18 Nisan 2008
Mesajlar
44
Emoji Skoru
1
eşimde bende teraziyiz tam bizi anlatmış..
 

escada35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Aralık 2009
Mesajlar
1.085
Emoji Skoru
563
anlaşıyormusunuz?
benımde sevgılım terazı bende terazııym ama evlılıkte farklı olabılır dıyorum sıkıcı olmuyor degılmı? =))
 

celudar

Ve İnsan Aldandı...
Kayıtlı Üye
Katılım
5 Kasım 2009
Mesajlar
1.017
Emoji Skoru
2
aa aynı benle erkek arkadasım :)
 

EndoplazmikSeyyahikulum

Eski triton-×
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Ocak 2011
Mesajlar
1.447
Emoji Skoru
863
nişanlım ve ben teraziyiz...
ikimizde anında parlayıp,birsüre geçince sönüyoruz...
arkadaşlıklar bizim için çok önemli ama en önemlisi birbirimiziz...
hatta çoğu konuda hakikaten çok benziyoruz..
çok nadirdir ama bana süpriz yaptığı, tek sıkıntımız bu...
wfarklılıklarımızsa yükselenlerden geliyor heralde :)
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-07-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

acilinicimidokucem

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Temmuz 2013
Mesajlar
37
Emoji Skoru
2
ay ne kadar güzel yorumlar var teraziyle terazinin birbirini dengelediğini görmek beni umutla doldurdu ben iki dengesiz asla anlaşamaz gözüyle bakıodum
 

lili88

Alpimmmm canım oğlum
Kayıtlı Üye
Katılım
6 Nisan 2013
Mesajlar
2.655
Emoji Skoru
1.170
ben teraziiyim eşim balık . 4 yıl sevgililik dönemi sürecinde birbirimizi yonta yonta alıştık çok şükür. çok iyi anlaşıyoruz. ama tanıştığım ilk zamanlar evlenseydim heralde geri boşanırdım :)) :44:
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-07-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vuslt toprak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
18 Şubat 2016
Mesajlar
1
Emoji Skoru
1
Yaş
27
Ben de teraziyim eşimde terazi birakin iyi anlasmayi bizim aklimazdan geçenler bile ayni hic farklı isteklerimiz olmuyor herşeyi birlikte yapariz
 
Yukarı Alt