Terazi Yükselenine Göre Kadın Profilleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
20.821
İyi bir düşünür, tarafsız ve yansız davranan ve en adil yargılayıcıdır. Yaşamlarının erken yıllarında evlenirler. Zeki ve anlayışlı, nazik ve adil biridir ve barış arayışındadır. Seks hayatını sever ve aşk ilişkilerinde uzmandır. Eşlerini seks ve tutku yolu ile tutsak ederler. Parfüm düşkünlükleri, tenlerine bakmaları karşı cinsten hoşlanmaları ve cinsellikten zevk duymaları onların özellikleridir. Ayrıca eğlenceyi, konforu ve lüks yaşamı da severler. Kendilerini kontrol etmesini bildiklerinden karşı cins ile gayet rahat bir ilişki içine girebilirler. Çok tutkuludur ve aynı karşılığı bekler. Bu konuda hayal kırıklığına uğrasa da boşanmayı aklına getirmez.

gxuxlxuxmse07

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
terazi yükselenine göre kadın profili demek yükselen burcu terazi olan kadınlar anlamındamı tatlım anlamadım

areen

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
benim burcumda terazi yükselenimde elifim paylaşımın için çok teşekkür ederim.........

Nessy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
yükselenim terazi benim de bazısı uydu bazısı uymadı

M

masal

Ziyaretçi
hem burcum hemde yükselenim terazi.. bir çoğu uyuyor ama parmüm olayı uymuyor bana.. çünkü ben parmüm kullanmayı hiç sevmem:smiley-cool:

serapuyanik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aynıyız yawww. benim hem burcum terazi hem yükselenim... venüss:)) güzellik tanrıçası. bizizz kızlar:)))

escada35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
563
evet biz Teraziler güzeliz bide biraz kurnaz olsakta erkekleri elımızde tutsak =)) güzellıkle bıtse keske

melisdeniz

ıkı erkek annesı :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
sankim akrebi okudum gibbi:))ama terazii

minikistan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim burcum koç yükselenim terazi gerçekleri yazmış:)))

Yukarı Alt