Terk edildikten sonra eski sevgiliyi aramak?

lloizz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
22
4
Yaklaşık 1 senedir süren bir ilişkim vardı ayrı şehirlerdeydik, çevremde pek insan yok o da en değer verdiğim insanlardan biriydi çok seviyorduk fakat sürekli tartışma içerisindeydik bunlar ufak sorunlar olsada hiç bir sorunu çözemez hale geldik bu sebeple terk etti beni 3 hafta oldu ayrılalı, ayrıldıktan sonra 3-4 kere konuştuk ayrılmışta olsak hayatından çıkmamamı söyledi fakat zamana ihtiyacım olduğu için onunla konuşmayı hepten kestim bunu ona da söyledim, çok seviyorum ve bu durum beni çok üzüyor her gün düşünmekten başka bir şey yapamıyorum onu kaybetmekte istemiyorum sizce aradan biraz zaman geçtikten sonra ona yazmalı mıyım veya aramalı mıyım? geri döner mi dersiniz?
 

Psychopaths

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
5.742
10.217
Hayır aramamalısın. Zaten ayrılmışsın, kaybetmekten korkuyorum ne demek. Zaten anlaşamıyormuşsunuz geri dönse de farklı bir ilişkin olmayacak.
Önüne bakmalısın artık.
 

Acquaa

✯✯
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2010
2.730
1.623
Biraz zaman verin birbirinize ama cok tartisiyorsanaiz ve bunu alttan alamiyorsaniz her iki taraf icinde geçerli bu bence bitmesi sizin icin daha hayirlida olabilir.
 

Benimdemelegimolsa

Her nasip vaktine esirdir..🌵
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
338
350
Adama bak be ayrildiktan sonra hayatindan cikmayamissin kızım aklını başına al anlasamayan insan ayrildiktan sonra da anlasamaz bu ne demek oluyor biliyormusun ben senden sıkıldım dünyada milyonlarca kız varken seni niye çekeyim ben baska heyecanlar peşindeyim sende iyi kızsın hani beni unutana kadar yanımda kal da bari vicdanım rahat kalsın da rahat rahat önüme bakayım demek oluyor!
 

HayatSevinceGuzeell

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
792
5.102
Tartışma sebepleriniz neydi ki durum buralara kadar geldi?

Madem ayrılık oldu siz de durup biraz kendinizi dinleyin kafanızı boşaltın. Biraz zaman verin. Size karşı yaptığı ters yanlış şeylerden dolayı tartışma oluyorsa hiç geri dönmeyin ama yok aslında hallolacak şeylerse benim de ona karşı hatam vardı (üstüne gitmek VS) sevgisine ona güveniyorum derseniz de ve iletişime geçmezseniz aklınızda kalacaksa da tekrar deneyebilirsiniz,ben böyle yapardım.
 
Son düzenleme:
Yukarı Alt