Terk edildikten sonra eski sevgiliyi aramak?

lloizz123

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
86
9
Yaklaşık 1 senedir süren bir ilişkim vardı ayrı şehirlerdeydik, çevremde pek insan yok o da en değer verdiğim insanlardan biriydi çok seviyorduk fakat sürekli tartışma içerisindeydik bunlar ufak sorunlar olsada hiç bir sorunu çözemez hale geldik bu sebeple terk etti beni 3 hafta oldu ayrılalı, ayrıldıktan sonra 3-4 kere konuştuk ayrılmışta olsak hayatından çıkmamamı söyledi fakat zamana ihtiyacım olduğu için onunla konuşmayı hepten kestim bunu ona da söyledim, çok seviyorum ve bu durum beni çok üzüyor her gün düşünmekten başka bir şey yapamıyorum onu kaybetmekte istemiyorum sizce aradan biraz zaman geçtikten sonra ona yazmalı mıyım veya aramalı mıyım? geri döner mi dersiniz?

Psychopaths

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
5.741
10.268
Hayır aramamalısın. Zaten ayrılmışsın, kaybetmekten korkuyorum ne demek. Zaten anlaşamıyormuşsunuz geri dönse de farklı bir ilişkin olmayacak.
Önüne bakmalısın artık.

Acquaa

✯✯
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2010
2.913
1.834
Biraz zaman verin birbirinize ama cok tartisiyorsanaiz ve bunu alttan alamiyorsaniz her iki taraf icinde geçerli bu bence bitmesi sizin icin daha hayirlida olabilir.

Benimdemelegimolsa

Her nasip vaktine esirdir..🌵
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
338
352
Adama bak be ayrildiktan sonra hayatindan cikmayamissin kızım aklını başına al anlasamayan insan ayrildiktan sonra da anlasamaz bu ne demek oluyor biliyormusun ben senden sıkıldım dünyada milyonlarca kız varken seni niye çekeyim ben baska heyecanlar peşindeyim sende iyi kızsın hani beni unutana kadar yanımda kal da bari vicdanım rahat kalsın da rahat rahat önüme bakayım demek oluyor!

HayatSevinceGuzel

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
6.515
26.709
25
Tartışma sebepleriniz neydi ki durum buralara kadar geldi?

Madem ayrılık oldu siz de durup biraz kendinizi dinleyin kafanızı boşaltın. Biraz zaman verin. Size karşı yaptığı ters yanlış şeylerden dolayı tartışma oluyorsa hiç geri dönmeyin ama yok aslında hallolacak şeylerse benim de ona karşı hatam vardı (üstüne gitmek VS) sevgisine ona güveniyorum derseniz de ve iletişime geçmezseniz aklınızda kalacaksa da tekrar deneyebilirsiniz,ben böyle yapardım.

Son düzenleme:

kelebekk47

3 Erkeğin Kalbinde🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
6.211
7.359
30
Sürekli tartışma var diyorsun seni ona bağlayan ne?!!

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

acabaolabilirmi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
32
26
26
iletişim halinde oldukça unutmanız zorlaşacak. kendinize hakim olun, sizi oyalayacak meşgale bulun ama sakın aramayın. zamanla alışacaksınız. aranızda ki sorunları aşabilseydiniz zaten ayrık olmazdı.

iipekooo

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
331
399
Yaklaşık 1 senedir süren bir ilişkim vardı ayrı şehirlerdeydik, çevremde pek insan yok o da en değer verdiğim insanlardan biriydi çok seviyorduk fakat sürekli tartışma içerisindeydik bunlar ufak sorunlar olsada hiç bir sorunu çözemez hale geldik bu sebeple terk etti beni 3 hafta oldu ayrılalı, ayrıldıktan sonra 3-4 kere konuştuk ayrılmışta olsak hayatından çıkmamamı söyledi fakat zamana ihtiyacım olduğu için onunla konuşmayı hepten kestim bunu ona da söyledim, çok seviyorum ve bu durum beni çok üzüyor her gün düşünmekten başka bir şey yapamıyorum onu kaybetmekte istemiyorum sizce aradan biraz zaman geçtikten sonra ona yazmalı mıyım veya aramalı mıyım? geri döner mi dersiniz?
Bence aramamalı ve hayatınıza devam etmelisiniz. Zaten çok seviyorsa o sizi arayacaktır

Denizdengelenmelek

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2019
174
38
Ben 3 kere terk edildim hepsinde de aynı hatayı yaptım üstüne geldikçe kaçıyorlar kesinlikle arama sorma mesaj atma

Hungary

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
332
689
Aradıkça kendi değerini düşürürsün. Yasını tutma kendi hayatına devam et hobi edin mutlu olmaya çalış o sana döner zaten ama bu kezde sen istemezsin.

Nil_6891

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
1.001
909
Aramayın, mesaj atmayın, onu unutmaya çalışın. Eski sevgiliyle olmaz. Her şey daha da kötü olur. Bir kere vazgeçen ikincide daha da kolay vazgeçer. Hayat tecrübesidir.

Kajmery34

Arrivederci KK❤️
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
11.509
21.206
Bu kadar vazgeçilmez hissettirirseniz , daha sizi canı sıkılınca çok arar.

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
5.180
8.860
Arama sorma umutsama. Aradikca uzaklasir. Sizi istemeyen bir adam icin uzulmek te kendinize haksizlik cok yazik0

achoi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
409
314
terk edilmişsiniz ve hayatımdan çıkma deniliyor ve sizde geri yazmayı düşünüyorsunuz hmm peki hiç düşündünüz mü gerçekten hayatından çıkmanızı istemese zaten terk etmez sorun neyse çözmek için uğraşırdı.

cikolataveturkkahvesi

Ban tatilinde güneşlenen biri..
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
3.990
10.041
33
Sizi yedekte tutmak istiyor.
Yani o arayışa girecek..Baktı olmadı kürkçü dükkanı misali arada gelebilirim diyecek.
Bunu kendinize yapmayın..
Sanki ülkeden gitmiş gibi davranın..
Arama sorma yok..
Iletişim yok.
Ve en önemlisi hala vazgeçilmezimsin demeyin.
Onu dediğiniz an ilk sizden vazgeçecek.
Bu son dediğim test edilip onaylanmış bir sonuç..

Sizinde test etmenize gerek yok bence.. :cool:

mumcicegi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2018
93
141
23
cikolataveturkkahvesi cikolataveturkkahvesi ne katılıyorum. Uzak mesafe ilişkisinde sevgili hayalet gibidir biraz. Var ama yok. Öyle olunca tartışmalar daha yıkıcı oluyor. Muhtemelen karşı taraf bu durumdan sıkıldı, biraz etrafı araştıracak. İstediği gibi birini bulamazsa da özlemi bahane edip size geri dönmek için arkadaş kalmak istiyor. İpler tamamen kopmasın diye yani. Kesinlikle aramayın.

FiltrekahvesevenKleopatra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
1.344
1.833
Seviyorsan ara bence. Eğer onda seni seviyorsa hemen döner zaten yeni bir ilişkiye başlarsınız ....en azından geçmişe dönüp de ah keşke keşke demezsin ... seviyorsan kesinlikle ara ben geçmişte aramadım ve pişman olup onu aradığımda çok çok geç kalmıştım ...seneler geçti hala da bunun acısıyla yaşıyorum ...keşke vaktizamanında gurur yapmayıp arasaymışm bir kere sorsaymışım yeniden deneyelim seni özledim diye sadece bir kere ...☹

Kupesizdeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2015
634
928
29
Döneceği varsa da sizin aramanız bunu olumlu değil olumsuz etkiler. Kaybetme korkusu yaşıyorsa da o korkuyu dindirmiş ve sizi yeniden elde etmek isteyecekse de bu heyecanı elinden almış olursunuz. Yapacağınız tek şey ayrılığın yasını yaşamak ve hayatınıza odaklanmak. Dile kolay biliyorum ama karşısındaki insan çabalıyor diye geri dönen insan tekrar gider, tecrübelerim bu yönde.

1sadekahve

Bıhtık ya bıhtık
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
4.322
8.567
Aynı suda iki kez yikanilmaz
Bu uydu bence sanki:KK53:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-02-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın