Terk edildikten sonra eski sevgiliyi aramak?

acabaolabilirmi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
26
22
iletişim halinde oldukça unutmanız zorlaşacak. kendinize hakim olun, sizi oyalayacak meşgale bulun ama sakın aramayın. zamanla alışacaksınız. aranızda ki sorunları aşabilseydiniz zaten ayrık olmazdı.

iipekooo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
331
396
Yaklaşık 1 senedir süren bir ilişkim vardı ayrı şehirlerdeydik, çevremde pek insan yok o da en değer verdiğim insanlardan biriydi çok seviyorduk fakat sürekli tartışma içerisindeydik bunlar ufak sorunlar olsada hiç bir sorunu çözemez hale geldik bu sebeple terk etti beni 3 hafta oldu ayrılalı, ayrıldıktan sonra 3-4 kere konuştuk ayrılmışta olsak hayatından çıkmamamı söyledi fakat zamana ihtiyacım olduğu için onunla konuşmayı hepten kestim bunu ona da söyledim, çok seviyorum ve bu durum beni çok üzüyor her gün düşünmekten başka bir şey yapamıyorum onu kaybetmekte istemiyorum sizce aradan biraz zaman geçtikten sonra ona yazmalı mıyım veya aramalı mıyım? geri döner mi dersiniz?
Bence aramamalı ve hayatınıza devam etmelisiniz. Zaten çok seviyorsa o sizi arayacaktır

Denizdengelenmelek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2019
89
15
Yaklaşık 1 senedir süren bir ilişkim vardı ayrı şehirlerdeydik, çevremde pek insan yok o da en değer verdiğim insanlardan biriydi çok seviyorduk fakat sürekli tartışma içerisindeydik bunlar ufak sorunlar olsada hiç bir sorunu çözemez hale geldik bu sebeple terk etti beni 3 hafta oldu ayrılalı, ayrıldıktan sonra 3-4 kere konuştuk ayrılmışta olsak hayatından çıkmamamı söyledi fakat zamana ihtiyacım olduğu için onunla konuşmayı hepten kestim bunu ona da söyledim, çok seviyorum ve bu durum beni çok üzüyor her gün düşünmekten başka bir şey yapamıyorum onu kaybetmekte istemiyorum sizce aradan biraz zaman geçtikten sonra ona yazmalı mıyım veya aramalı mıyım? geri döner mi dersiniz?
Ben 3 kere terk edildim hepsinde de aynı hatayı yaptım üstüne geldikçe kaçıyorlar kesinlikle arama sorma mesaj atma

Nil_6891

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
926
680
Aramayın, mesaj atmayın, onu unutmaya çalışın. Eski sevgiliyle olmaz. Her şey daha da kötü olur. Bir kere vazgeçen ikincide daha da kolay vazgeçer. Hayat tecrübesidir.

Kajmery34

Senin gönlün değişirse dünya değişir !
ÜZGÜN
Pro Üye
14 Nisan 2012
11.502
21.067
Bu kadar vazgeçilmez hissettirirseniz , daha sizi canı sıkılınca çok arar.

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
3.919
5.664
Arama sorma umutsama. Aradikca uzaklasir. Sizi istemeyen bir adam icin uzulmek te kendinize haksizlik cok yazik0

Yukarı Alt