• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Terk edildikten sonra eski sevgiliyi aramak?

achoi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
409
313
terk edilmişsiniz ve hayatımdan çıkma deniliyor ve sizde geri yazmayı düşünüyorsunuz hmm peki hiç düşündünüz mü gerçekten hayatından çıkmanızı istemese zaten terk etmez sorun neyse çözmek için uğraşırdı.
 

cikolataveturkkahvesi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
3.154
6.717
Sizi yedekte tutmak istiyor.
Yani o arayışa girecek..Baktı olmadı kürkçü dükkanı misali arada gelebilirim diyecek.
Bunu kendinize yapmayın..
Sanki ülkeden gitmiş gibi davranın..
Arama sorma yok..
Iletişim yok.
Ve en önemlisi hala vazgeçilmezimsin demeyin.
Onu dediğiniz an ilk sizden vazgeçecek.
Bu son dediğim test edilip onaylanmış bir sonuç..

Sizinde test etmenize gerek yok bence.. :cool:
 

mumcicegi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2018
71
111
@cikolataveturkkahvesi ne katılıyorum. Uzak mesafe ilişkisinde sevgili hayalet gibidir biraz. Var ama yok. Öyle olunca tartışmalar daha yıkıcı oluyor. Muhtemelen karşı taraf bu durumdan sıkıldı, biraz etrafı araştıracak. İstediği gibi birini bulamazsa da özlemi bahane edip size geri dönmek için arkadaş kalmak istiyor. İpler tamamen kopmasın diye yani. Kesinlikle aramayın.
 

FiltrekahvesevenKleopatra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
1.319
1.783
Yaklaşık 1 senedir süren bir ilişkim vardı ayrı şehirlerdeydik, çevremde pek insan yok o da en değer verdiğim insanlardan biriydi çok seviyorduk fakat sürekli tartışma içerisindeydik bunlar ufak sorunlar olsada hiç bir sorunu çözemez hale geldik bu sebeple terk etti beni 3 hafta oldu ayrılalı, ayrıldıktan sonra 3-4 kere konuştuk ayrılmışta olsak hayatından çıkmamamı söyledi fakat zamana ihtiyacım olduğu için onunla konuşmayı hepten kestim bunu ona da söyledim, çok seviyorum ve bu durum beni çok üzüyor her gün düşünmekten başka bir şey yapamıyorum onu kaybetmekte istemiyorum sizce aradan biraz zaman geçtikten sonra ona yazmalı mıyım veya aramalı mıyım? geri döner mi dersiniz?
Seviyorsan ara bence. Eğer onda seni seviyorsa hemen döner zaten yeni bir ilişkiye başlarsınız ....en azından geçmişe dönüp de ah keşke keşke demezsin ... seviyorsan kesinlikle ara ben geçmişte aramadım ve pişman olup onu aradığımda çok çok geç kalmıştım ...seneler geçti hala da bunun acısıyla yaşıyorum ...keşke vaktizamanında gurur yapmayıp arasaymışm bir kere sorsaymışım yeniden deneyelim seni özledim diye sadece bir kere ...☹
 

Kupesizdeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2015
634
926
Döneceği varsa da sizin aramanız bunu olumlu değil olumsuz etkiler. Kaybetme korkusu yaşıyorsa da o korkuyu dindirmiş ve sizi yeniden elde etmek isteyecekse de bu heyecanı elinden almış olursunuz. Yapacağınız tek şey ayrılığın yasını yaşamak ve hayatınıza odaklanmak. Dile kolay biliyorum ama karşısındaki insan çabalıyor diye geri dönen insan tekrar gider, tecrübelerim bu yönde.
 
Yukarı Alt