Terk Edilmenin Acısını Nasıl Dindiririsiniz?

crimsonlady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
28
1
Acaba yeni biriyle beraber olmak acının dindirilmesinde yardımcı olabilir mi kızlar, yoksa daha mı kötüye götürür?

baby_dilay

Yok olmak istiyorum!..
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
5.237
5
Eğer beni terkedebiliyorsa beni sevmiyor demektir.Bir daha asla onu aramam.Onun inadına bu hayatta başımı yere eğmem dimdik dururum.jeyyar

BenHusne

hosqeldin ๒คl๒öςєğ&#3
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.037
0
Seviosan unutamazsın.
gecmez o acı Gecmiorda.. ne kadar güçlü olmaya calışsamda bi yerde kopuyo..
kendi adıma sölüyorum tabi..

Ally

Vadideki Zambak
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
2.071
25
Princess arkadaşımızın da dediği gibi başkası için terkedilmek hepsinden kötü off heleki o başkasını görmüşsen gitmez gözünün önünden o ikisi unutmak diye bişey yok akla geldikçe can yanacak ama bi süre sonra koymamaya başlıycak ileriye bakmayı öğrenirsek.. umudumuzu kaybetmeyelim kıslara.s.

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
862
3
Bence nedensiz terk edilmek çok acı...eğer bir nedeni varsa ve o kişi bunu söyleyerek ayrılıyorsa insan gibi davranmış demektir onu kaldırmak biraz daha kolaydır...

ayers

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2007
7.611
2
Böle bir şey daha önce hiç yaşamadım.
Ama herkesin yazdıklarını özellikle okudum hepsi bana çok iyi bir ders oldu.
Allah korusun ama böyle bir şeyle karşılaşırsam gururum ve inadım ağır basar.İntikam falan hiç düşünmem asla yüzümü göremez.Kötü Kazen
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.tatlicadiarzu

cileklisabun

çilek
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
9
0
anlatmıştım sevglm kullanıyomu sizce beni diye. 15 gün oldu ayrılalı hala atlatamadım . böle bi insan diildm ayrıldımmı biterdi. şmdi dışarı çıkmıyorum kmseyle konuşmuyorum. sürekli kitap okuyorm yada film izliyorum. aslnda unutmak istiorm ona geri dönmek diil. ama bu süreçte canım çok yanıyo. tam unuttuğumu sanıyorm karşma saçma sapan bişi çkıo ve aslnda sadece günü kurtarmya çlştığmn farkna varıorum. . bu yöntemlerde neyi yapma demişse yapıyorum ve elimde deil.. annem ayrıldıımıza sevindiği için bişi söyleyemiyorum. arkadaşlarımda derdimi dinlemekten ve orda burda ağlamamdan bıktı sanırım.. öff sadece günlerin çabucak geçmesini ölene kadar uyumayı istiyorum.. :S umarm biter gider.. :1no2: senağlama

duygu40

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
201
0
bende canımdan çok sevdiğim nişanlımdan ayrrıldım...öyle zamanlar oluyoki nefes almak bile acı veriyor. düşünmeyim diyorum olmuyor her an aklımda. hayallerimiz, onunla geçirdiğimiz zamanlar gözümün önünden filim şeridi gibi geçiyor anında. uyuyorum acım dinsin diye ama busefer rüyamda görüyorum. unutmak istiyorum çünkü eski hallerimi özlüyorum..herkez geçeceğini söylüyo ama nasıl geçecek ki insan nasıl unutur birzamanlar herşeyi olan insanı..o kadar bekledimki onu dönecekti düğünümüzü yapacaktı,evimizi kuracaktık olmadı işte...allahım hiç kimseye yaşatmasın böyle bir acı..öyle zor ki..

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.776
404
çok acı çektim.pesınden cok koştum.onun bırcok kez bıttı demesıne ragmn ben ılıskımızı sürdürmeyı ona ınat denedım.ama ne yazıkkı dayak yedım ve ayrılmak zorunda bırakıldım.annesı ve ablasının hakkımda herkese yaptıgı dedıkodulara ragmen onu sevmıştım ben hemde delı gıbı.dayak yedıgımde bıle ben güçlü durabılecek herseye ragmen ben ne olur bıtmesın ayrılmayalım dıye agladım onu öpmeyı denemiştim.bıkac kez aradı sesımı dınledı yada nerede oldugumu sordu bırısını sana benzettım dıye telı kapattı.bıtmelıydı artık geldı helalleştik.herkes hande bır daha asla toplanamaz derken ,aılem perışan ben perısan bır şekılde sokaklarda cok gezdım.bırcok arkadaşım benım hande yapma lutfen psıkolojık tedavı gör demesıne ragmen,hande artık alkolik olur ölür bıryerde gıder derken ne oldu bılmıyorum ama bıranda ben kendı ıcıme kapandım bır kaplumbağa mısalı.evımden 1 aya yakın çıkmadım.gelen bana gelsın dedım.bıay sonrasında yurtdışından bır arkadaşım geldı sankı o gün benım yenıden mıladım oldu.onu almaya gıttım.ınanılmazdı o gun telefonlarım sürekli çalıyordu ınsanlar hande lutfen gel,neredeysen soyle bız gelelım demeye başladılar.ve o gun gördümki dünya onunla dönmüyor.sonrasında hakkımda yaptığı dedıkoduları duydum sadece gülüp geçtim.benı arkadaşlarım topladı.ve en önemlisi bu kez ınsanlara derdımı anlatmadım.neler oldugunu detayları ıle kımse bılmedı.kımseye yorum yapma hakkını vermedım.hala acım var içimde o benım ılk aşkım,kocamdı.babama hayatta en fazla benzeyen ınsandı.herkız babasına benzeyen bırısını bulmak ısterken bn onu buldugum ıcın sanslı hıssederken kendımı geçmişte aslında hıcbırseyın bu kadar parlak olmadıgını gördüm.canım hala acıyor ama bılıyorum kı bırgun bırısı gelecek ve ben ona aynı anlamı verecegım.ama şu var ablası ve annesını Allaha havale ettım.aynısını hatta bınkatını Allah ablasına yaşatır umarımda nasıl bır acı oldugunu anlar.

Yukarı Alt