Termal Sauna Şort Kullananların Paylaşım Alanı

ayden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben kullandım, düzenli kullanımda işe yarıyor gerçekten. fakat yazın almıştım aydındaydım sıcaktan bırakım. şimdi tekrar başlıycam,tavsiye ederim

mannak

heyecanlııııııııııııııııı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Bende Aldim Fakat 1 Ay Nerdeyse Her Gün Giymeme Rağmen 1 Santim Bile Incelme Olmadi

BENRUYARUYA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Selülilerinizde bir değişme oldu mu? Ve söylenen gibi uyguladınız mı? Sonrasında duş aldınız mı? Yada hareket falan yaptınız mı?

YaXSXaMm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben kullandım canım ve selülitlerde gözle görülen bir yok olma oldu kilo kaybetmedim ama vermiş gibi toparlanma oluyor.
bende kullananlara bir sorum var herkez benim gibi tuzu sürdükten sonra sera ile sarıyormu

YaXSXaMm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Selülilerinizde bir değişme oldu mu? Ve söylenen gibi uyguladınız mı? Sonrasında duş aldınız mı? Yada hareket falan yaptınız mı?
değilme oldu selülitlerde duş alman gerek canım yoksa hasta falan olursun iç çamaşırın sıksan su çıkacak gibi oluyor.ben çok giymeye vakit bulamadığım için terlemeyi arttırmak adına ip atlıyorum tuzu suda kaynatarak erittiyorum onu sürüp sera ile sardıktan sonra şortu giyorum .

DML

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende kullandım arkadaşlar kesinlikle işe yarıo düzenli kullandığınızda.

BENRUYARUYA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Sera ile sarmasak bir problem olur mu ki? Sera hızlandırıyor mu acaba? O kadar çok terletiyorsa iş yerinde giyilmez demekki. Yatarken giysek olur mu? Ve onu giyince masaj aleti kullanabilirmiyiz. Ben son günlerde masaj aleti kullanıyorum hızını da son devire getiriyorum yavaş yavaş işe yaramaya başladı. Acaba şortun üzerinden yaparsak süreci hızlandırır mı? (Ne çok soru sordum idare edin işte :) )

Yukarı Alt