Termal Sauna Şort Kullananların Paylaşım Alanı

beyaz12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
67
0
bu arada selüliti çokta dert etmeyin sebebi :)
[ı]
vücudunuzda ve özellikle bacaklarınızdaki portakal görünümlü bölgelerden çekinebilirsiniz. özellikle yaz aylarında kendinize küsüp sahile gitmekten utanabilirsiniz. Ancak önce haberimize kulak verin. çünkü selülitle ilgili hayatınızda duyduğunuz en güzel bilgileri okumak üzeresiniz.

Science araştırma dergisinde yayınlanan bir habere göre amerikalı araştırmacılar selülitli kadınların daha zeki olduğunu savunuyor.

Bilim adamlarına göre selüliti meydana getiren yağ hücreleri, beyindeki aktif çalışmayı tetikleyen yağ asitlerini temin ediyor. Bu yağ asitleri özellikle beynin merkezinde bulunan gri maddeyi güçlendiriyor.

Ayrıca uzmanlar selüliti bir dezavantaj görmenin yanlış olduğuna da dikkat çekiyor. çünkü selülit kadın hormonlarının üretiminin normal olduğunu ve sağlıklı çocuklar dünyaya getirileceğini haber veriyor.[/ı]
alıntı milliyet
bu yazıyıı bütün kadınlar okumalı çünki hepimizde var
 

grafiti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
544
4
arkadaşlar bende termal sauna sort kullanıyorum ben 2008 yılında almıştım.oğlumun doğumundan sonra spora giderken giyiyordum baya etkisini gördüm sanırım 15 k,lo vermiştim.tekrar hamile kalınca doğumdan bi kaç ay sonra içine dahi giremedim.10 k,lo verdikten sonra içine girmeye basladım.şimdi 1 aydır giyiyorum tuzunuda sürüyorum sac kurutma makinasıyla vücudumda tuzlu suyu kurutuyorum hergün hem aerobik hemde yürüyüş yapıyorum inanılmaz terletiyor yumusacık teniniz oluyor 11 cm basenlerinde 9 cmde göbeğimde incelme oldu ama ben diyette yapıyorum
 

ftsfts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
89
2
bende almıştım sanırım 2006 yılında ama düzenli hiç giyemedim.2 aydır spor yapıyorum sabahları slim in 6 yapıyorum acaba şortumu giyipte mi yapsam işe yarar mı?eğer işe yararsa yazarım burdan :)
 

papatya8282

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2010
98
0
bende şu selilütler için arastırmaya yaparken sızın yorumları okudum bende o sorttan almıstım aklıma geldı sabah yürüyüşte bende kullanmaya başlıyorum bakalım sonuç nasıl olcak...
 

wiccadem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2010
209
3
Benim de selülit ve çatlak problemim başladı.Doktora gittim günde 4 km koşman lazım dedi.Bu termal şortları düşünüyorum ama sıcakta da nasıl giyilir ki?Deniz,havuz dönemi başladı.Bir an önce çözüm bulmak lazım:KK25:
 
Yukarı Alt