Termal Sauna Şort Kullananların Paylaşım Alanı

clemantin

Her şey güzel olacak... :)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
562
817
ben zayıflayınca yüz bölgemden gidiyor hemen ve bu benim hoşuma gitmiyor, sauna şortu sadece kalça ve göbek kısmımın erimesinde işe yarar mı acaba ???

dizimanyaq

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
15
0
Termal şort ve kemeri uzun süredir kullanmaya çalışıyorum ancak kullanım zamanı büyük fark yaratıyor aynı insan iki farklı deneyim :)

Son düzenleyen: Moderatör:

tekubb

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
1
0
merhabalar ben diyetteyim çok yavaş kilo veriyorum kalçalarım çok büyük bütün kilolar belimden gidiyo ben bu eşofmanı ve termal şortu duydum araştırdım ama hangisini alacağıma karar veremedim yardımcı olursanız çok sevinirim :)

ImpossibleisNothing

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
76
1
arkadaşkar ben bundan takım olarak almayı düşünüyorum, yani hem yelek hem şort..
internettte gittigidiyorda buldum ama bedenleri yok.
mağaza olarak hangilerinde bulabiliriz. spor malzemeleri satan yerlerde olur mu acaba ?

elanur84

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.608
3.148
Kızlar bende sauna şort kullanmaya başladım ama spor yapmıyorum yatarken giyiyorum ama farkediyor hemen.ozellikle temizlik yapacağım zaman giyiyorum :) süper terletiyor.almak isteyenlere kesinlikle öneriyorum , hele hele spor yaparken giyerseniz çok kısa zamanda etkisini görürsünüz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nuriyebal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
1.031
300
Böyle şeyler bana pek inandırıcı gelmiyor ama bazı kişilerde işe yarıyor demek ki

__Dalida__

Trust me. I'm a lawyer.
ÜZGÜN
Pro Üye
2 Nisan 2013
4.799
5.446
Kızlar bende sauna şort kullanmaya başladım ama spor yapmıyorum yatarken giyiyorum ama farkediyor hemen.ozellikle temizlik yapacağım zaman giyiyorum :) süper terletiyor.almak isteyenlere kesinlikle öneriyorum , hele hele spor yaparken giyerseniz çok kısa zamanda etkisini görürsünüz
işe yarıyor mu gerçekten?

elanur84

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.608
3.148
işe yarıyor mu gerçekten?
Canım benim sporla desteklersen süper ise yarıyor öneriyorum kesinlikle.ben şimdi kullanmıyorum ama tekrar kullanmaya başlamak istiyorum. Birde geçen sene başka bişey denemistim o da süper ise yarıyor:biberiye yağı sürüp streçle sariyodum buda çok etkili hatta bu daha etkili :KK66:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt