1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Teşekkürler Dr. Bülent KÖSE

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve dejavuuuu tarafından 17 Şubat 2017 başlatılmıştır.

17 Şubat 2017
    Konu Sahibi : dejavuuuu
  1. dejavuuuu

dejavuuuu Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Binlerce teşekkür etsem azdır göz doktoruma. Yıllardır göz doktorlarına gittim hepsi gözlük verdi ve bunalıma girmiştim. Daha sonra internette gezerken Göz Doktoru Bülent KÖSE hocamızı buldum.Gözlüklerimden kurtulmak istediğimi söyledim.Gerekli tetkikleri yaptıktan sonra aynı gün ameliyata aldı. Ameliyatı hep gözümde büyütmüştüm.Yeni bir teknoloji gelmiş adı Smile Lazer bu operasyonu yapacaklarını söylediler. İnanırmısınız 10dakikada bitti ve artık gözlük kullanmıyorum ve uzağı çok rahat görebiliyorum.

Teşekkürler Dr. Bülent KÖSE ve ekibine

2. 18 Şubat 2017
  3. koknat

koknat Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende gözlük kullanıyorum..Maliyeti ve ameliyattan çok korkuyorum. Yaz gelmeden ameliyat olmak istiyorum. Gerçekten tavsiye edermisin???

4. 22 Şubat 2017
  5. marjinalwoman

marjinalwoman Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    geçen sene ben operasyon oldum kesinlikle bülent hoca ya gitmelisin ben gözlüklerimden kurtuldum gayet mutluyum .herkese tavsiye ederim. :)

6. 22 Şubat 2017
  7. dejavuuuu

dejavuuuu Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şöyle söyleyebilirim. şuan gözlerimde hiç bir porblem yok bir çok forumda göz kuruluğu şikayeti olduğunu söylediler ama bende olmadı şuan çoook memnunum tavsiye ederim kesinlikle