1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Tesettür Giyim İçin Alışveriş Yerleri

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve venuskelebek tarafından 16 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : venuskelebek
  1. venuskelebek

venuskelebek Minimalist Boğa Hatunu Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    33
    Hanımlar bahanelerle ertelemeyi bırakarak sonunda kapanmaya karar verdim. :dua:Gardrobumu yenilemek için alışveriş yapmam lazım. Oldukça açık giyinen biriyim çünkü. o_O İstanbul'da özellikle Avrupa yakasında alışveriş yapabileceğim uygun mağaza, butik, semt pazarı vs. tarzı mekan önerilerinde bulunabilir misiniz? Ve ilk başta nasıl giyenebilirim? Aile ve çevremde yardımcı olabilecek tesettürlü olan pek kişi yok malesef. Teşekkürler :KK200:

2. 17 Ağustos 2017
  3. Kkli_kadin

Kkli_kadin Yürümek; yürekten gülerekten yürümek... Üye

Beğenildi:
    3.691
    Ödül Puanları:
    123
    Gerçek anlamda mı kapanacaksın yoksa süs için mi ona karar vermeli önce. Ona göre güzel bi pardesü bi tane ferace iki üç etek üç beş uzun kol bluz gömlek yeterli.
    Diğer türlüsü ise şuan giydiğin normal kıyafetlerine ek üç beş popoyu örtecek tunik giyiyorlar kapalıymış gibi geziyorlar. Bu tunikler de sağolsunlar elini attığın yerde karşına çıkıyorlar :KK43:
    Hakkında hayırlısı Allah nasip ettiyse en güzeli en layığı olur inşallah ne diyim :KK66:

venuskelebek, hayallperisi ve Eskigunler bunu beğendi.
  4. 1 Eylül 2017
  5. yolcukardelen

yolcukardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2.516
    Ödül Puanları:
    78
    Canım dolaşırken gördüm mesajını ve pek rağbet eden de olmamışÜzüldüm açıkçası
    Öncelikle neler giyeceğine karar verip internette biraz araştırabilirsin, güzel tesettür siteleri var ama ilk etapta internetten alma, sadece beğendiklerini belirle. İstanbul'da değilim ama Eminim bilen arkadaşlar vardır.alacaklarını deneyip al.hayırlı olur inşallah, rabbim daim etsin☺️

venuskelebek bunu beğendi.
  6. 11 Eylül 2017
  7. Sen hep gul

Sen hep gul Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    3
    Canim hayırlı olsun oncelikle play stordan butik gez diye bir uygulama var onu indir onda pek cok markanin ürünü var. Oradan begenip magazaya gidip alabilirsin ben öyle yapıyorum hem sana kombin konusunda da yardimci olur

venuskelebek bunu beğendi.
  8. 12 Eylül 2017
  9. venuskelebek

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    33
    Onerilerin icin tesekkur ederim canim. Allah izin verirse en dogru sekilde kapanmak istiyorum. :dua:

10. 12 Eylül 2017
  11. venuskelebek

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    33
    Tesekkur ederim canim.:KK16:

12. 12 Eylül 2017
  13. venuskelebek

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    33
    Cok sagol canim. Indiriyorum hemen.:KK49:

14. 16 Kasım 2017
  15. mavirecel

mavirecel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Hayırlı olsun İstanbulda yaşıyorum bir çok yer biliyorum alacağın kıyafetleri ileriye dönük düşünüp al bence. Şimdi bu kadar uzun giyinemem diyorsun sonra aldıklarını kısa buluyorsun. Ümraniye ve fatihte güzel yerler var :) Ve pamuklu şallar ile başlamanı tavsiye ederim en kolay kullanımı olan onlar :)