tesettürlü gelinler;gelin başınız nasıldı?nerelerde yaptırdınız?

aydin88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Merhaba gelin hanımlar:KK70:
tesettürlü arkadaşlarımdan yardım bekliyorum kına da düğün de gelin başlarını nerelerde yaptırdılar memnunlar mı?Resimleriyle birlikte yardımcı olur musunuz?hepinize kolay gelsin..:KK9:

ykyy

veee inşALLAH...(:
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben zeytinburnu sema kuaförde yaptırdım nişan başımı çok ama çok memnun kaldım kısmetse gelinbaşımıda orda yaptırmayı düşünüyorum..

aydin88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
resmin varsa ekler misin canım?bende kına ve düğün için iyi bir yer olsun istiyorum gelinlik kadar önemli türbanın modeli.güneşlide oturuyorum yakınmış bize netten bakıyım vardır belki bikaç model.saol canım:KK70:

benEceA

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
konunuz içerik nedeniyle gelinbaşı ve gelin tacı bölümüne taşınmıştır bilginize :KK71:

moonlighty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
resim yüklemeyi bilmiyorum bende değişik tarzlarda tesettür gelin başı modelleri var ama dediğim gibi resim yüklemeyi bilmiyorum acemiyim acemi:KK17:

su_peri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben bayrampaşada yaptırdım küçük bi yerdi ama güzel yaptı.benim albümümden bakabilirsin

bocukkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Merhaba gelin hanımlar:KK70:
tesettürlü arkadaşlarımdan yardım bekliyorum kına da düğün de gelin başlarını nerelerde yaptırdılar memnunlar mı?Resimleriyle birlikte yardımcı olur musunuz?hepinize kolay gelsin..:KK9:
merhaba siz bu konuyu 2010 da açmışsınız Yıl olmuş 2014 hala pekde ciddi msj gelmemiş
bende şu an aynı şekilde bir konu açtım bakalım ne olacak beklemedeyim
:KK5:

Yukarı Alt