Testime bakabilir misiniz

ilkbahar_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2012
726
171
Fazla idrar damlatmışsın gibi geldi. Bir de ilk 30 dk sonrası çıkan çizgi geçersiz oluyor bu iz belli ki uzunca süre kuruyunca çıkmış
İz ilk 5 dk içinde cikti ama ben resmi uzun süre sonra çektim evet o yüzden sarardi.Bakalım artık birkaç güne belli olur, kısmet

Fatma KTL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
5.874
9.774
İz ilk 5 dk içinde cikti ama ben resmi uzun süre sonra çektim evet o yüzden sarardi.Bakalım artık birkaç güne belli olur, kısmet
Cnm naptin testi tekrrladin mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fatma KTL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
5.874
9.774
Merhabalar. Kanda da çıktı ama geri düştü, kimyasalmis. Adetle bir düşük oldu maalesef bugün 4. Gün
Ilk miydi cnm senin. Bu aralar ne kdr cok kimyasal oluo. Ozellikle ilk gebelikte korkuorm artk ben de . Insllh kisa zMnda saglikli tekrr gebe kalirsn cnm.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt