Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

The King of Queens

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

18.50 de cnbc e de. sezon tekrarıyla. karı koca bi aile hayatı. ve evliliklerinde yaşadıkları dialoglarıyla tam bir komedi.

2. 26 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Ziyaretçi

Ben seyrediyorum ta ilk sezondan beri çok güzel bir dizi.:lepi:
    Özellikle Doug benim gibi pisboğaz,bayılıyorum onun yemek yemesine..cokacimcoook

4. 26 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Ziyaretçi

evet canım yanlışlarından ve doğrularından ders almaya çalışıyorum. my wife and kids te çok güzel komedi ve aile dizisi. sabah 9 da tnt de tavsiye ederim. a.s.

6. 29 Kasım 2008
  7. Audrey_Hepburn

Audrey_Hepburn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    88
    Bence süper komik bir dizii :roflol:

8. 30 Nisan 2010
  9. lizbeth80

lizbeth80 ya olacak ya olacak Üye

Ödül Puanları:
    41
    cok süper dizi!! herkese öneririm... cok severek izledim ve izle izle sklmadim!!

10. 30 Nisan 2010
  11. Chess

Chess Nirvana Pro Üye

Ödül Puanları:
    563
    bende seviyordum bu diziyi ama bitti:hulya:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.