The Starter Wife

dids

f & d
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Eylül 2007
Mesajlar
6.542
Emoji Skoru
20
Yaş
38


The Starter Wife, Gigi Levangie Grazer'ın çok satan romanından TV'ye uyarlanan bir Mini Seri. Öncelikle 6 saatlik 6 bölümden oluşması planlanan bu Mini Serimiz daha sonra dizi siparişi alarak adam akıllı bir dizi olmuş durumda. Biz öncelikle yayınlanan 6 bölümü izleyeceğiz ve dizi uzatıldığı için de bunu artık ilk sezon olarak kabul edeceğiz.

Molly Kagan için hayat tüm şaşaasıyla ilerliyordur. Hollywood'da hırslı bir film stüdyosu yöneticisiyle evli olan Molly'nin muhteşem bir kızı, Brentwood'da kusursuz şekilde dekore edilmiş bir malikanesi, en seçkin klüplere üyelikleri ve gittiği en ünlü restaurantlarda her zaman en iyi masayı alacak bir forsu vardır.

Ta ki aldığı bir telefonla her şey değişene kadar...

Bu telefonla Molly'nin kocası Kenny 10. evlilik yıldönümlerinde boşanma kararını bildirdiği gibi onu Kenny'nin ''karısı'' sıfatından da men etmiş olur.

L.A.'de kötü haber hemen yayılır. Birkaç saat içerisinde tüm kapılar kapanır, her zaman dolu olan ajandası bomboş kalır, en iyi arkadaşları dahil diğer ünlü kişilerin ''karılarından'' da tekmeyi yer. Ve en kötüsü ise eski kocasının kendisinden yarı yaş küçük olan bir pop şarkıcısıyla beraber olduğunu öğrenir.Tüm umutlar tükenmiş görünüyordur... Ta ki Molly'nin arkadaşı Joan muhteşem bir panzehirle çıkagelene kadar. Joan, Molly'i Hollywood'un en seçkin, en lüks, en özel bölgesi olan Malibu Colony'deki yazlığına davet edene dek.

Bazı eski, bazı yeni arkadaşlarının yardımıyla Molly kendi hayatını kurabilmenin ona bağlı olduğunu keşfeder ve istekleri doğrultusunda kararlarını verir. Çünkü her şeye rağmen ''Wife Goes On.''

Yeni sezonda cnbc-e'dealıntıdır
 
E

EU1

Ziyaretçi
Reklamını izlemiştim bende.
Baya komedi bir diziye benziyor..
Mutlaka izliyeceğim ve yorumda bulunacağım..
Dids im canım emeğine sağlık...
a.s.
 

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
Katılım
1 Ekim 2007
Mesajlar
11.705
Emoji Skoru
21
İzler izlemez bende ilgi uyandırdı.Sanırım izleyeceğim diziler arasında olack.
 
Yukarı Alt