Tiksinçli şeyler

Meltembe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Merhaba 29 yaşında bir bayanim. Bir hafta öncesine kadar bi erkek ark vardi ciddi dusunebilecegim ancak bazı huyları mi alışkanlığı mi desem öğk duruma geldigim
*kafedeyken lattesi dokuldu eline bulasti peçete istemek yerine parmaklarini gozumun onunde şap şap yaladi.
*benle buluşmaya geldiginde 4 gün olmuş yikanmayali ben kokmuyorum diyor
*dislerini soylemek istemiyorum
Evet insanın aklinda ciddi dusunebilirim dediğim insanın ya huyu kotu oluyor ya da huyu iyi olanı bizim kriterimize uymuyor. Kafayi yemek uzereyim ben bu tarz şeylere önem veriyorum ama karsimdaki böyle biri degil ayrıldık.bende bir hata mi var bende mi sorun? Yanlış mı yapıyorum?

MagicD

hayat senin şarkın
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
832
Kendinizi şanssız olarak nitelendirirseniz buna inanır ve gerçekten şansız olursunuz.
Bunların hepsi birer deneyim ve insanlar deneyimleriyle bugün ki durumlarına geliyor. Ayrılarak en doğrusunu yapmışsınız temizlik sonradan kazanılan değişen birşey olmuyor. İlişkinizin iyi yönlerini alın kötü yönlerinden tecrübe edinin ve yolunuza bakın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

greengirll

motto, kendi kendine yet...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.536
Merhaba 29 yaşında bir bayanim. Bir hafta öncesine kadar bi erkek ark vardi ciddi dusunebilecegim ancak bazı huyları mi alışkanlığı mi desem öğk duruma geldigim
*kafedeyken lattesi dokuldu eline bulasti peçete istemek yerine parmaklarini gozumun onunde şap şap yaladi.
*benle buluşmaya geldiginde 4 gün olmuş yikanmayali ben kokmuyorum diyor
*dislerini soylemek istemiyorum
Evet insanın aklinda ciddi dusunebilirim dediğim insanın ya huyu kotu oluyor ya da huyu iyi olanı bizim kriterimize uymuyor. Kafayi yemek uzereyim ben bu tarz şeylere önem veriyorum ama karsimdaki böyle biri degil ayrıldık.bende bir hata mi var bende mi sorun? Yanlış mı yapıyorum?
Allahım buna benzer bir konu daha vardı ona da çok söyledik, sırf temizlik için ayrılmayacağım diye tutturdu, ayrıl arkadaşım bu ne ya dibine kadar haklısın, temizlik imandan gelir bir kere, nasıl miden kalkmadı dişlerini vs görünce.

Bu kadar erkek kıtlığı yok yahu, çoğu birbirinin aynısı merak etmeyin, kullanma kılavuzu ile çoğunu idare edebilirsiniz, ama belli kriterler çok önemli. Temiz, ahlaklı, düzgün karakterli, ailesi iyi olanını bulacaksın.

Bixerhatin

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
3.317
Haklı bir ayrılık olmuş. :KK9:
O ne beee 4 gün nasıl yıkanılmaz :kusmuk:
Ağız bakımından bahsetmiyorum bile :kusmuk:

greengirll

motto, kendi kendine yet...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.536
M Meltembe bir de her görüştüğünüz erkekle evlenmeliyim , ciddi düşünüyorum moduna girmeyin, erkekleri hayatı tanıyın, ilişki deneyiminiz olsun. Ben ailemin baskıları sonucu kimseyle rahatça ilişki kuramadım, ilk ciddi düşünenle evlendim , çok çok pişmanım öyle sıkıntı çektim ki hepsi deneyimsizlikten. Bunların hepsi deneyim, sonunda sana uygun olanı bulduğunda anlaman için:)
Bence çok şanslısın.

Yukarı Alt