Tırmalamalara çare buldum :))

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
11
Selamlar..
7 aylık dişi van kedisi sahibi oldum..
deri koltuklarım can çekişmeye başlayınca uzun zamandır araştırma yaptım..
tırmalama ünitesi,tahtası,oyuncağıiget off sprey üretenler sayemde zengin oldular :86:
ama bugün süper bir aparat buldum.. ABD de yıllardır çok yaygımn fakat Türkiye de geri kalmış aparat.. hemen sipariş verdim ve 10 tl cüzi rakam söylendi.. satış yeri İzmirde yarın elimde olur sanırım.. kullanıp memnun kalacağıma çok eminim.. yurtdışında kedi besleyenlerin çok memnun olduğu yorumlara ulaştım :)
sizdede bu sorun varsa elimden geldiğince yardım edebilirim.. koltuklarımız mahvolmasın kedilerimiz tırmalama içgüdülerini yok etmesin! slogan bile yaptım hehehe :KK64: :KK62:
reklam olur diye buraya detaylı yazmıyorum dileyen pm atabilir...

ezq_i

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
350
0
benm kedim yokta goldenretriever cinsi köpeğim var oda duvarları ve halıyı tırmalıyo :KK70: öğrendimki tırnaklarını törpülüolarmış bizartık doğalyoldan beton yerlerde gezince törpüye ihtiyacı kalmıyomuş gezdiyorum duvarlarda halıda rahat:KK70:

ezq_i

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
350
0
kedidei tırnağnı törpülüyo acaba:) bnm arkadaşımn küçük köpeği var oda tırmalıyo minderleri onaçözüm olurmu bu söylediğiniz şeyler:KK70: çünkü o betonda gezsede tırmalıyo kızın evinde minder kalmadı:KK70:

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
11
benim bahsettiğim ürün köpeklerede oluyor... çok memnunum Türkiyede hızla gelişmesini dilerim..

Bilg3

anka kuşu
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
60
1
benim de 8 aylık dişi van kedim var . kanepeye dadandı ama eşya değiştireceğimden dert etmiyorum :KK70: memnun kalırsanız biz de isteriz :)

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
11
yarın elimde olcak aparatlar.. ilk deneyimimde gelişmeleri yazarım :)

sedergine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
265
0
Canım ne oldu sonuç acaba? Benim de hiperaktif bir kedim var da koltuk, bulaşık süngeri, kapı ne bulursa kemiriyor. Kedi değil kunduz mübarek!
Memnun kaldıysan bize de anlatır mısın nasıl bişey olduğunu çok merak ettim..

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
11
Canım ne oldu sonuç acaba? Benim de hiperaktif bir kedim var da koltuk, bulaşık süngeri, kapı ne bulursa kemiriyor. Kedi değil kunduz mübarek!
Memnun kaldıysan bize de anlatır mısın nasıl bişey olduğunu çok merak ettim..

canım kullanıyoruz çokta memnunuz izmirde bayisi ve hemen geldi oğlumda bende çok memnunuz.
bu slikon kedi tırnak protezi tırnağa zarar vermeden yapışkanı ile kestikten yarım saat sonra takıyorsunuz.. hayvan yine tırmalıyor içgüdü gitmiyor ama slikon içeriden zedeleniyor dışarıya geçen bişey yok :))
bu protezi türkiyede izmir ve istanbulda var
istanbuldaki aynı ürüne 35 lira diyor (1 paketine)
ama ben izmirden aldığım yerden 10 liraya aldım çok ilgililer düşünürseniz özelimden yazın iletişim bilgisini veririm şahsın....

zseda06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2011
203
1
dişlere de var mı böyle birşey, o hissetmeden takabileceğimiz, bir buçuk yıllık evliyiz, beyaz eşyamız dışında sağlam hiçbir şeyimiz kalmadı, paramparça ama öyle çizik falan değil çünkü evde yalnız kalıyor bütün gün, fotoğraf makinemizi bile çekmeceden alıp kemirmiş eşek sıpası, labrador retriever bizim oğlan da... :))))))

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
11
dişlere de var mı böyle birşey, o hissetmeden takabileceğimiz, bir buçuk yıllık evliyiz, beyaz eşyamız dışında sağlam hiçbir şeyimiz kalmadı, paramparça ama öyle çizik falan değil çünkü evde yalnız kalıyor bütün gün, fotoğraf makinemizi bile çekmeceden alıp kemirmiş eşek sıpası, labrador retriever bizim oğlan da... :))))))
hehehheh :))
ay çok güldüm çok yaşayın :)) o munzurlara çare yok vallahi :KK53:

Yukarı Alt