Tırmalamalara çare buldum :))

cvsrgn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
109
1
canım kullanıyoruz çokta memnunuz izmirde bayisi ve hemen geldi oğlumda bende çok memnunuz.
bu slikon kedi tırnak protezi tırnağa zarar vermeden yapışkanı ile kestikten yarım saat sonra takıyorsunuz.. hayvan yine tırmalıyor içgüdü gitmiyor ama slikon içeriden zedeleniyor dışarıya geçen bişey yok :))
bu protezi türkiyede izmir ve istanbulda var
istanbuldaki aynı ürüne 35 lira diyor (1 paketine)
ama ben izmirden aldığım yerden 10 liraya aldım çok ilgililer düşünürseniz özelimden yazın iletişim bilgisini veririm şahsın....
benim de 7 aylık bir van kedim var. o da tırmalama ünitesinin hemen yanındaki koltuğu tırmalamayı seviyor. en kısa sürede bu tırnak protezini deneyeceğiz.
bu faydalı bilgi için çok teşekkürler..:KK1:

zapzup

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
1.548
461
selam özelden mesaj daha atamıyorum 100 mesaj hakkımı geçememişiim siz bana atarmısınz mail olarak nerden aldınız telefon numarasını veya internet adresini teşşekkürler şimdiden

eans

hayat bana güzel :)))
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
73
1
Bu ürünü bende duymuştum,benimde köpeğim var bende almayı düşünüyorum bu üründen tüm kullananların memnun kaldıklarını duydum :)

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.984
10
Van cinsi kedim vardı kızgınlıktan kaçtı şimdide iran cinsi kızım oldu ama o deri koltuklara bi yeltendi hayır dedim artık hiç gitmiyor akıllı yani.. ondan ihtiyacım kalmadı..
elimde bir orta boy birde büyük boy protez tırnağım var isteyene ücretsiz gönderebilirim....

edepyahu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2011
13
0
ilk defa duydum çok ilginç bizim salon kediler için yasak bölge deri mobilyalar var diye ama yasak oluncaa tatlı olur ya kapı aralık kalmasın hemen yaramazlık için dalıyorlar salona. ama annemin en çok şikayet ettiği tüyler koltuklara örtü örtüyoruz da acaba halıya da mı bir şeyler örtsem diye düşünüyorum hani misafir gelince kaldırırım falan.

ceriii26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
1
0
Selamlar..
7 aylık dişi van kedisi sahibi oldum..
deri koltuklarım can çekişmeye başlayınca uzun zamandır araştırma yaptım..
tırmalama ünitesi,tahtası,oyuncağıiget off sprey üretenler sayemde zengin oldular :86:
ama bugün süper bir aparat buldum.. ABD de yıllardır çok yaygımn fakat Türkiye de geri kalmış aparat.. hemen sipariş verdim ve 10 tl cüzi rakam söylendi.. satış yeri İzmirde yarın elimde olur sanırım.. kullanıp memnun kalacağıma çok eminim.. yurtdışında kedi besleyenlerin çok memnun olduğu yorumlara ulaştım :)
sizdede bu sorun varsa elimden geldiğince yardım edebilirim.. koltuklarımız mahvolmasın kedilerimiz tırmalama içgüdülerini yok etmesin! slogan bile yaptım hehehe :KK64: :KK62:
reklam olur diye buraya detaylı yazmıyorum dileyen pm atabilir...
merhabalar

Yukarı Alt