• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tırnak Batması

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
443
7
arkadaşlar benim de doğumdan sonra tırnak batması oldu ayak tırnaklarımda. iki doktora gittim çekmeliyiz dedi. kanıyordu ve et fırlamıştı kenarından. sonra özel bir hastaneye gittim. ordaki doktor eti yaktı. birkaç hafta sonra pedikür yapan bir kuaföre gittim. bir arkadaşım önermişti. Allah razı olsun tırnaklarımı kurtardı.15 günde bir pediküre gittim. yaklaşık 5 ay gittim. iyi bir pedikürcü lazım.doktorlara kalsa hemen çekiyorlar.
 

pelin1309

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2013
2
0
Arkadaşlar benimde ayağımda tırnak batığı vardı yürüyemiyodum ayağım çarşafa bile değse uyanıyodum daha sonra bi arkadaşımın önerisiyle ayrancıda Aylin hanıma bende gittim hem tırnağımdaki daralma ve batığı düzeltti. Hemde tırnaklarımın şekli beni rahatsız ediyodu şuanda açık ayakabı giyebilcek duruma geldim herkese tavsiye ederim :KK3:
 

Ayaksagligi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
4
0
Batık tırnakla yaşamak artık kader değil. Tel sistemler ile acısız ağrısız sosyal hayatınız etkilenmeden tedavi edilebiliyor. Kesme , kanatma işlemi kesinlikle olmuyor. Hamilelerde, diyabet hastalarda bile risksiz uygulanabiliyor.
 

golgeler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
1
0
Arkadaşlar bu işlemler sadece bazı medikal bakım yapan güzellik salonlarında yapılıyor fakat çok az yerde var istanbul kartal'da var böyle bir yer üsküdar caddesinde(pendik-kadıköy minübüs yolu) tırnaklar için tel yöntemi uygulanıyor,mantar için de lazerli cihazla tedavi var .Yerin adı Emine Güzellik salonu randevu sistemiyle çalışılıyor Tel: 0216 353 3444
Umarım bu sorunlarınızdan bir an önce kurtulursunuz burayı mutlaka ziyaret edin yada arayıp bilgi alın kesin çözüm tırnak batımına son.
Sağlıklı günler....
 

angelpbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
1
0
Benim tırnak batığım vardı batık geçti içinde iltihabı kaldı akşamları soğanı közleyip uyguluyorum ne kadara faydasını görürüm ?
 
Yukarı Alt