TOPLANAN YUMURTALARDAN KAÇI 5. GÜNE GİDEBELDİ

Cigdemcgdm

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
35
18
Merhabalr dün yumurta toplama işlemim oldu 24 tane yumurta toplanmış ama 19 tanedi doluymuş biraz önce aradılar 16 tane kalmış ilk günden 3 tane kaybımız var sizce 5. güne sağlıklı embriyom kalırmı ?

Suat

Wait
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
139
69
Merhabalr dün yumurta toplama işlemim oldu 24 tane yumurta toplanmış ama 19 tanedi doluymuş biraz önce aradılar 16 tane kalmış ilk günden 3 tane kaybımız var sizce 5. güne sağlıklı embriyom kalırmı ?
Benim 3 yumurta toplandı, 3’ü de 5. Güne ulaştı iyi kaliteydi, ikisi transfer edildi ama sonuç kimyasal gebelik. Doktor 5. Gün embriyosu 3. Günden iyidir gibi şeyler söyleyemeyiz mühim olan yapısı, genetik uygunluğu ve rahmin elverişliliği dedi. Oralara takılmayın dedi yani, sizin de sayı çok mutlaka kalır ama inşallah tutunur mühim olan sayı değil

Flamingo00

Gel hayalimmm..
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
758
860
Benim 13 yumurtadan 9 u döllendi sadece
Sonra 7 ye düştü 5 e düştü en son 3 derken
5. Güne 2 yumurtam kalmıştı
Seninkinin sayısı daha fazla canım sayıya takılma önemli olan kaliteli olmaları

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-12-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 30 gün kaldı.

Bebeğin doğum zamanında, tamamen gelişmiş olan plasenta rahim içindeki alanın %15-%30 unu kaplar. Açık ve pembe kanlı mukus, rahmin çıkış noktasını kapatan mukus tıkacının açıldığını ve genelde rahim boynunun açılmaya başladığının işaretidir. Doğumun çok yakın bir günde hatta çok yakın saatler içinde olabileceğine işaret eder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mnkmcz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2019
14
5
Merhaba hanımlar.. Benim de dün yumurtaların toplandı.. 15 yumurtada 9 u döllendi bakalım 5. Güne kaç tane kalacak

Babydust80

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
290
255
Merhaba hanımlar.. Benim de dün yumurtaların toplandı.. 15 yumurtada 9 u döllendi bakalım 5. Güne kaç tane kalacak
Benim 12 yumurta toplandı 9 u döllendi, 5nci güne 4 kaldı ama maalesef ilk 2 tane taze transfer sonuç olumsuz, şimdi dondurulmuş yaptırmak için bekliyorum. Senin yaş kaç?

Mnkmcz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2019
14
5
Benim 12 yumurta toplandı 9 u döllendi, 5nci güne 4 kaldı ama maalesef ilk 2 tane taze transfer sonuç olumsuz, şimdi dondurulmuş yaptırmak için bekliyorum. Senin yaş kaç?
Benim yaşım 28 canım.. Ama benim Bi tane 6 yaşında oğlum var normal yolla oldu.. İkinci gebeliği 2 yıldır olmuyor.. Biz de tüp bebeğe karar verdik.. Eşimin morfoloji ve hareketlilik sıkıntısı var.. Senin yaş kÇç

Mnkmcz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2019
14
5
Benim yaşım 28 canım.. Ama benim Bi tane 6 yaşında oğlum var normal yolla oldu.. İkinci gebeliği 2 yıldır olmuyor.. Biz de tüp bebeğe karar verdik.. Eşimin morfoloji ve hareketlilik sıkıntısı var.. Senin yaş kÇç
Bu arada doktorum rahmini iki ay dinlendiricez dedi bana.. Kalan embriyo lar dondurup 2 adet sonrası transfer olacak dedi

NedaFarah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2015
702
394
Selam benim 4 tane toplandı 3 tanesi olgundu 5. Güne 1 tanesi gitti. Donduruldu. Ben de iki adet sonra transfer olacağım. Yani kasımda🤗inşallah hayırlısı olur. Sayı önemli değil ama tabi ne kadar çok o kadar az ilaç kullanımı. Biz her seferinde baştan başlıyoruz😔

Yukarı Alt