Tost makinası önerileriniz..

Tonvejerry

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
249
308
Merhabalar.... tost makinası almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum beğendigim bir ürüne iyi yorum da var kötü yorum da.
Teflon kaplama istemiyorum granit olsun istiyorum.
kolay temizlenebilen kullanip memnun kaldığınız yada kesinlikle alma dediginiz marka model önerilerinizi bekliyorum :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.789
1.112
Merhabalar.... tost makinası almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum beğendigim bir ürüne iyi yorum da var kötü yorum da.
Teflon kaplama istemiyorum granit olsun istiyorum.
kolay temizlenebilen kullanip memnun kaldığınız yada kesinlikle alma dediginiz marka model önerilerinizi bekliyorum :)
demirdöküm candır diyip üçüncü bir seçenek açsam size? Hem sağlıklı hemde inanın lezzet açısından çok farkediyor. Eşim araştırıp almıştı, ilk başta çok önyargılı davrandım, tabakaları çıkmıyor, su değmiyor, ağır nasıl olacak diye ama inanın iyiki almışız. Dökümix aldık biz başka marka varmı bilmiyorum ama demirdöküm tavsiyemdir.

Youlost16

B.k:88 G.k:84 boy:167 hedef:60 6. Takım
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Kasım 2018
11.166
29.830
Ben Korkmaz’ın aldım cok güzel kesinlikle tavsiye ederim

Delft

Hayat hep bir mücadele
ÜZGÜN
Pro Üye
28 Ekim 2013
1.054
1.082
Bi ara cok arastirmistim dokum ve giranit arasinda kaldim hatta.. 1 ay boyunca detayli arastirma yaptim vee hic bisey almadim.. ocakta yapilanlardan aldim aliminyum..kullaniyormuyum..hayirr..niye aldiysam duruyo iste.. ilk kullanfim yapisti hersey yandi,lavabo altinda simdi..yine ocakta olup dokum vardi o cok guzeldi aynisindan bi daha bulamadim ki 😞

Yukarı Alt