• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Tost makinası önerileriniz..

Tonvejerry

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2018
462
1.026
Merhabalar.... tost makinası almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum beğendigim bir ürüne iyi yorum da var kötü yorum da.
Teflon kaplama istemiyorum granit olsun istiyorum.
kolay temizlenebilen kullanip memnun kaldığınız yada kesinlikle alma dediginiz marka model önerilerinizi bekliyorum :)

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.972
1.501
Merhabalar.... tost makinası almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum beğendigim bir ürüne iyi yorum da var kötü yorum da.
Teflon kaplama istemiyorum granit olsun istiyorum.
kolay temizlenebilen kullanip memnun kaldığınız yada kesinlikle alma dediginiz marka model önerilerinizi bekliyorum :)
demirdöküm candır diyip üçüncü bir seçenek açsam size? Hem sağlıklı hemde inanın lezzet açısından çok farkediyor. Eşim araştırıp almıştı, ilk başta çok önyargılı davrandım, tabakaları çıkmıyor, su değmiyor, ağır nasıl olacak diye ama inanın iyiki almışız. Dökümix aldık biz başka marka varmı bilmiyorum ama demirdöküm tavsiyemdir.

okkesa

Kilom:63.6 hedef:60
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2011
2.378
2.624
Bana emsannin hediye geldi. Memnun kalmadım.

Youlost16

9 şbt kg 88.8 G 78.6 boy:167 hedef:60 6. Takım
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Kasım 2018
13.932
41.257
Ben Korkmaz’ın aldım cok güzel kesinlikle tavsiye ederim

Delft

Gitmek gerekir bazen
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
1.385
1.795
Bi ara cok arastirmistim dokum ve giranit arasinda kaldim hatta.. 1 ay boyunca detayli arastirma yaptim vee hic bisey almadim.. ocakta yapilanlardan aldim aliminyum..kullaniyormuyum..hayirr..niye aldiysam duruyo iste.. ilk kullanfim yapisti hersey yandi,lavabo altinda simdi..yine ocakta olup dokum vardi o cok guzeldi aynisindan bi daha bulamadim ki 😞