trabzon hasırı kullananlar...

260204

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
9
0
merhaba kızlarr bi konuda yardımınızı istiyorum şimdi bu trabzon hasır setlerin 22 , 14 ve 8 ayar olanları varmıs.. görünüs olarak pek farklı degiller ama kullanıs olarak fark var mı 8 ve 14 ayar kullananlar var mı acaba fikirlerinizi paylasır mınız... tesekkürler

hosbess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.121
1.209
giren okuyan varsa diye yazayım dedim. trabzon hasırlarında 22 ayardan başkası yalan . kati suretle almayın. 22 ayarda bile azımsanamayacak bir işçilik talep edilirken. 14 ve 8 ayarlar almak için ödediğiniz fiyatın minimum %50 -60 ı zarar demektir. yazıktır. paranızı çöpe atmayın... (kapalı çarşıda üretime yıllarını vermiş bir bayan olarak konuşuyorum)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 71 gün kaldı.

Artık lanugonun (geçici tüyler) sırt ve omuzlar dışında kalan büyük bir kısmı yok oldu. Bununla beraber bebeğinizin başındaki beyaz pigmentlenmemiş (renklenmemiş) saçları iyice gelişiyor. Gevşeme ve rahatlama egzersizleri yapmak için bugünler uygundur. Doktorunuza sezeryan doğumuna ihtiyacınız olup olmadığı konusunda danışınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gelinmelek18

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
12
0
giren okuyan varsa diye yazayım dedim. trabzon hasırlarında 22 ayardan başkası yalan . kati suretle almayın. 22 ayarda bile azımsanamayacak bir işçilik talep edilirken. 14 ve 8 ayarlar almak için ödediğiniz fiyatın minimum %50 -60 ı zarar demektir. yazıktır. paranızı çöpe atmayın... (kapalı çarşıda üretime yıllarını vermiş bir bayan olarak konuşuyorum)
Sizce Adana burması mı düz bilezik mi düz daha çok duruyor

Yukarı Alt