Trabzon'da Tüp Bebek Yaptıranlar

tugenyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
38
0
kimse cevp vermemiş bugün gördüm ben yazıyım.kasımda clinartta tüp bebek yaptırdım ama tutunma olmadı.şimdi bende yeni arayışlar içindeyim trabzon mu istanbulda bi yerlermi bilmiyorum.ama trabzonda bu işi bilen doktorlar yok gibi

ruyamsin

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
Bende clinaratta ikikez denedim vealesef ikiside negatif oldu?trabzonda uc merkez var zaten..clinart farabi ve ozelkaradeniz...farabide doktorlar asiri ilgisiz ve cok incitici..trabzonda en kotu merkez orasi bence...ozel karadenizi hicbilmiyorum...clinarttada negatifi aldim malesefiki kez...rabbim yardimcimiz olsun insallh...

tugenyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
38
0
cnm karadenizde bir arkadaşım denedi ve ilk denemesinde oldu.hasan tahsin bey iyi diyorlar orda.clinartta 2.yi demicem.ben apar topar ne olduğunu almadan tüp bebekte buldum kendimi :KK43:
allahım isteyen herkese nasip etsin çok kötü bi durum :KK43:((

ruyamsin

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
cnm karadenizde bir arkadaşım denedi ve ilk denemesinde oldu.hasan tahsin bey iyi diyorlar orda.clinartta 2.yi demicem.ben apar topar ne olduğunu almadan tüp bebekte buldum kendimi :KK43:
allahım isteyen herkese nasip etsin çok kötü bi durum :KK43:((
Canimmmm inan cokkkk sevindm arkadasin icin..hasan tahsinin methini duydum..ona gitmeyi dusunuyorum...o kadar zorki 2 kerede negatifi gordum..neler yasadigimi bir ben bir Allah blir...sizde sorun neydi canim..bizimkisi erkek infertilitesi..sen gittinni ozel karadenize gorustunmu hic oradaki doktorlar ile...hasan tahsinn methini bende cok duydum hep kafamin bir kenarinda vardi..smdi sende boyle diyince umut oldu bana..insallah insallah RAbbim hic kimseyi evlatsizlik ile sinamasin...

Son düzenleme:

tugenyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
38
0
tahmin edebiliyorum cnm ben bile ilk deneme bu kadar yıkıldıysam.bide ben umutluydum arasıra mutsuyluk oluyodu ama hem pozitif düşünmeye çalıştım.bizde sorun bende cnm fsh değerim yüksek yumurtalık rezervim azalmış :KK43:ben sonucu daha yeni öğrendim şubat gibi hasan tahsinle görüşüp muayne olacam ama hep istanbuldaki doktorları araştırıyorum.sanki burda çok şansım yok gibi:KK43:

dilekce61

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2011
296
36
Bende Ocak ayında düşünüyorum.ilk aşılamamı Tıp Fakültesinde yaptırdım. Nedense ayak alışkanlığımı nedir tüp bebek tedavimide orda düşünüyorum. Masraf olarakda senki daha uyguna gelecek. Ama bir yanım Karadeniz diyor. Raporum olmadığı için karadenizin masrafının altından kalkamayacağımı da düşünüyorum. Bir de negatifle karşılaşırsam ayrıca bunun içinde çok üzüleceğim. Böyle bir ay içinde tam net şuraya gideyim diye bir karar veremedim. Karadeniz hastanesinde deneyenler acaba ne kadar masrafınız oldu tam olarak bilgi verebilir misiniz? İçim içimi kemiriyor. Bu düşünce daha işleme başlamadan beni yormaya başladı.

tugenyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
38
0
bence karadenize gidip yüz yüze görüş canım.fiyat konusunad bilgi vereceklerdir.fakültede doktorların çok ilgisiz olduğunu duydum sen gitmişsin biliyosundur.benim tedavi clinartta 4.100 e falan geldi.karadenizde hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum.int.araştırma yaptım 18 senedir cocuğu olmayan 1 aile karadenizde hamile kalmış.7.8 denemeleri karadenizde tutan var.hatta karadenizin sitesinde videosuda var.bence bir görüş cnm aklında kalmasın.ben çok pişmanım görüşmediğim için

ruyamsin

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
bence karadenize gidip yüz yüze görüş canım.fiyat konusunad bilgi vereceklerdir.fakültede doktorların çok ilgisiz olduğunu duydum sen gitmişsin biliyosundur.benim tedavi clinartta 4.100 e falan geldi.karadenizde hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum.int.araştırma yaptım 18 senedir cocuğu olmayan 1 aile karadenizde hamile kalmış.7.8 denemeleri karadenizde tutan var.hatta karadenizin sitesinde videosuda var.bence bir görüş cnm aklında kalmasın.ben çok pişmanım görüşmediğim için
Karadenizin sitesindeki videolara bnde baktim..ve su son zamalarda karadenizin methini cok fazla duyuorum..ozelliklehasan tahsinin..zaten meorial hastanesinde almis tup bebek egitimini ki bu cok buyukbir arti..ayni zmanda ozel karadenizde ufuk beyinde methini cok duydum..insallah yuzumuz guler bu sefer..

Dlekcim tabiki icine sinen yerde yaptir...hangi merkz seninicin hayirliysaorasi olsun insallah....

ruyamsin

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
Kizlar nerdesiniz..varmi tedaviye baslayan..lutfen bu topigi guncel tutalim...zaten trabzon imkanlari kisitlibir yer fazla alternatifimiz yok, burdan yardimci olalimbirbirmize..

ozlemsce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2012
374
1
konuyu ben açtım ortalıktan kayboldum :)) kızlar yenıden merhaba ben aralıkta tüp bebe yaptıracaklar topiğindeydim :))) cevaplarınızı yeni okuyorum... bende clinartta tedaviye basladım... doktorumdan gayet memnunum... 1.denememi ktüde yaptırdım ordaki kasvetli sıkıntılı kontrol günlerinden kalan hala bi tedırgınlık var ağzımızı açıpta bi soru soramıyorduk hemen azarlamalar kızmalar falan berbat günlerdi...sonucuda güzel olmadı :KK43: neyse burda insan gıbı muamele görüyoruz artı ben raporlu hastayım..

ruyamsin

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
konuyu ben açtım ortalıktan kayboldum :)) kızlar yenıden merhaba ben aralıkta tüp bebe yaptıracaklar topiğindeydim :))) cevaplarınızı yeni okuyorum... bende clinartta tedaviye basladım... doktorumdan gayet memnunum... 1.denememi ktüde yaptırdım ordaki kasvetli sıkıntılı kontrol günlerinden kalan hala bi tedırgınlık var ağzımızı açıpta bi soru soramıyorduk hemen azarlamalar kızmalar falan berbat günlerdi...sonucuda güzel olmadı :KK43: neyse burda insan gıbı muamele görüyoruz artı ben raporlu hastayım..
Ozlem hadi hayirli olsn tedain..ktu derken ozel karadeniz degil farabiyi kastettin sanirim..bende bir kere gideyim dedim oraya.aman allahim hemen azarlama...hemen hakaret..baslamamistim orada tedaviye..safak bey cok iyidir..ben oradannegatid aldimama pozitif alanbir cok kisi var. İnsallah seninde pozitif olur..sizde sorunneydi canim...

ozlemsce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2012
374
1
evet ktü farabi fakülteden bahsediyorum... özel karadenize gıtmedım bılmıyorum.. drumdan memnunum sonucuda güzel olur inşallah..

ozlemsce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2012
374
1
Ozlem hadi hayirli olsn tedain..ktu derken ozel karadeniz degil farabiyi kastettin sanirim..bende bir kere gideyim dedim oraya.aman allahim hemen azarlama...hemen hakaret..baslamamistim orada tedaviye..safak bey cok iyidir..ben oradannegatid aldimama pozitif alanbir cok kisi var. İnsallah seninde pozitif olur..sizde sorunneydi canim...
canım ben senın özel mesajlarına cvp verıyorum fakat sana ulaşmıyor sanırım.. doğrumu=? çünkü henüz yetkim yokmuş

ruyamsin

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
Ozlemcimmm bana gelmiyorozel mesajlarin..eger topiklerde toplam 100 mesaj atmadiysan eger ozelden gonderemiyorsun..insallah pozitif alirsin ozlemcim...Allah hic kimseyi evlatsizlik ile sinamasin..cok zor cokkk..cekenbilir..

ozlemsce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2012
374
1
Ozlemcimmm bana gelmiyorozel mesajlarin..eger topiklerde toplam 100 mesaj atmadiysan eger ozelden gonderemiyorsun..insallah pozitif alirsin ozlemcim...Allah hic kimseyi evlatsizlik ile sinamasin..cok zor cokkk..cekenbilir..
canım evet öyle yazıyor ben sana gönderirken.. ben hep takıp edıyodum burayı fakat üyelik açmamıştım..

Amiiinnnnnnnnnnnnnnnn canım amiin inşaallah.. bende şimdi iğnelerımı yaptım.. bakayım dedim cvp yazdınmı dıye.. siz clinarta ne kadar ücret vermıştınız ve hangi ilaçları yazmıştı dr kısa protokolmuydu,? kaç tane embriyon vardı?

eylul08

Allahım bizi koru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
1.900
13
merhaba kızlar trabzon da 1 aşılama 3 tüp bebek yaptırdım 2009 ve 2010 yılında toplamda 1 yıl içinde
aşılama ve ilk 2 tüp bebeği özel karadeniz de dr şafak beye yaptırdım o zaman sadece orda vardı tüp bebek merkezi 2. denememde hamile kaldım ama bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim sonra şafak bey clinart ı açınca 3. denememi orda yine şafak beye yaptırdım olmadı ama ben özellikle şafak beyden ve çoğu çalışandan memnundum her konuda çok çok yardımcı olmuştur sağolsun
neyse sonra 4. deneme için istanbula memoriale gittik tedaiye başladık ama yalnış ilaçlar yüzünden yarım kaldı ilaçlar çok yanetki yaptı 8 ay sürdü düzelmem 5. denemem, de sırf dosyam memorialde diğe orda yaptırdım olmadı ama memorialden hiç memnun kalmadım çok soğuk bir yer sıcaklığı yok ama trabzondan memnundum
6. deneme için bu sefer ankaraya gidecekken 1 ay öncesi doğal hamile kaldığımı öğrendim mucizem gelmişti ve şimdi küçük mucizem oğlum doğdu ve 7.5 aylık oldu çok şükür allahım inşallah hepinize nasip etsin
ben bu arada artvinin bir ilçesindeyim ve tedaviler kontroller olumsuz durumlar testler derken 1.5 yıl içinde abartmıyorum tam 32 kez trabzona gittik kalmamız gerken zamanlarda arkadaşlarda akrabamızda kaldık diğer yerleri saymıyorum sağlıkçıyım nöbetlerimi işimi ayarlamak çok zor oluyordu ama bebeğimiz için herşeye değerdi
ve ben 37 yaşındayım şimdi ve bebeğimiz bizi burda evimizde bekliyormuş dmek ki tüm zorlukların yaşanması lazımmış allah sonunda sabrımızın mükafatını verdi
inşallah sizlerde kavuşursunuz hayırlısıyla yavrularınıza

tugenyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
38
0
eylul08 çok sevindim ne güzel mucizen kucağında allahım uzun sağlıklı ömürler nasip etsin.sizde sorun neydi canım merak ettim.birde kendiliğinden hamile kaldın ya ekstra bir şeyler yaptın mı?bitkisel karışımlar ilaç falan kullandın mı ?

ruyamsin

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
301
2
canım evet öyle yazıyor ben sana gönderirken.. ben hep takıp edıyodum burayı fakat üyelik açmamıştım..

Amiiinnnnnnnnnnnnnnnn canım amiin inşaallah.. bende şimdi iğnelerımı yaptım.. bakayım dedim cvp yazdınmı dıye.. siz clinarta ne kadar ücret vermıştınız ve hangi ilaçları yazmıştı dr kısa protokolmuydu,? kaç tane embriyon vardı?
Canim ben. Yapptirdigimda imsi yeni gelmisti metkeze toplamda ilac haric 3000 vermisik..ayrica asi yoktu ozmanve malesef dondurulmusumda kalmadi hic ikidenemedede tek embriyo transfer edildi ve sorunerkekinfertilitesi idi...sizde sorunneydi canim..ilalar standartir clinartta degismez..bast vitaminverir erkeklere one a day proxed..bayanlara folik asit bebe aspirini.sonrra rulid ve gonal f ve cetroide..sonrada ovitrelle..benim ikiside kisa protokoldu....transferden sonrada kansulandirci igneve kalcadan igne..simdikiaklim olsa kalcadan igne yerine hapini alirdim..cunku 3 ay sonra gecti igne yerleri...

Son düzenleme:

Yukarı