Transfer olanlar gelin sohbet edelim

Hhhifa

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
108
66
Hayirlisi olsun insallah daha transfer olmadim ama okuduklarimdan anladigim herkesin farkli olmasi yani sizde gorunen belirti bir baskasinda gorunemiyor oyuzden biraz daha sabir zaten cogu gitmis azi kalmis hayirli haberler alin insallah

Melek1414

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
139
83
Hayirlisi olsun insallah daha transfer olmadim ama okuduklarimdan anladigim herkesin farkli olmasi yani sizde gorunen belirti bir baskasinda gorunemiyor oyuzden biraz daha sabir zaten cogu gitmis azi kalmis hayirli haberler alin insallah
Tsk ederim cnm senin transferin nezaman

venus-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
389
351
Transfer sonrasi belirtileriniz varmi kizlar çok korkuyom bugun 7 günüm dua edin nolur ?
Benimde 8.günüm. Ara ara adet olacakmışım gibi hafif sızlamalarım oldu kasıklarımda ama onun dışında belirtim yok. Sizin kacinci gün embryosuydu? Kac hucreliydi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-03-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt