Transfer olanlar gelin sohbet edelim

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
3.278
2.252

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 98 gün kaldı.

Bu noktada, bebeğiniz karnınızdaki konaklamasının üçte ikisini tamamladı. Önümüzdeki 3 ay içinde bebeğiniz sizinle hiç bir fiziki bağı olmadan hayatta kalabiliyor olacak. Hamileliğinizin 6. ayının sonunda bebeğinizin boyu en az 23 cm ve ağırlığı en az 779 gr. olacaktır. Giderek daha fazla anne bebeğinin kordon kanını saklanmasını düşünüyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

BabyBoom2019

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
685
653
Kizlar insallah degerleriniz katlanarak çoğalır, bebislerimiz sımsıkı tutunur. Benim transferi saymazsak 2. Günüm. Bacaklarımda adet öncesi gibi ağrı, üzerimde bi kırıklık var. Arada sanki rahimde bi zonklama oluyor. 5. Gün embriyosuydu, bunlar belirti olabilir mi yoksa kuruntu mudur ? 😄

BabyBoom2019

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
685
653
Amin cnm nebilim arada esiyor işte dondurulmus yok tup bebekte de tutmadi iyce caresiz kaldim cnm ya offf
Canim benim allah yardimcimiz olsun. Benim de yok dondurulmus sonuc bekliyorum. Cok haklisin boyle hissetmekte ama yine ayağa kalkip toparlanıp yola devam etmeliyiz. Ben de her gecen gün cevremden hamile haberi alıyorum. Bugun 40 yasindaki kuzenimin ikinciye hamile oldugunu ogrendim. Tamam cok guzel de bizim de olsun 😯

Rebeka35

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
29
22
36
Tutmayanlar listesinde yerimi alayim. Kan degerim 11 den 5 e düştü bir günde. Nasip, kısmet artik her neyse...

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.065
2.605
En zor kısmı da sonuç değil mi bir o kadar iğne vurayım o sonuç günü gelmesin diyorum
Benimki de tutmadi muhtemelen. Bugun 10. günum dayanamadim bhcg baktirdim. Sonuctan da hoşlanmadim. Elimizden geleni yapiyoruz iste, gerisi takdiri ilahi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

esma284

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2014
31
14
Arkadaslar ben de 16 mayısta 2 tane 5.gün embryosu transfer edildi, sanki zaman durdu geçmiyor :) sizler ne durumdasınız