Transfer olanlar gelin sohbet edelim

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
Senin baska igne var mi peki.cunku benimki de kalcadann onun acisi da baya kotu.yagli bir igne oldugu icin sertlesip kizarip sisiyor.hepsinin bir acidi var yani.bir de jel kullaniyorum onun rahatsizligi da cabasi.ama napalim sonuc yeterki iyi olsun herseye katlaniyoruz
Estrofem kullanıyorum günde dört crione jel progestan iğne ve clexane progestan eşim yapıyor eli hafif şişlik oluyor ilk iki gün oturmadım ama bu 11. Düzeldi artık clexane çok yakıyor sadece canım aynen sonuç güzel olsun da

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
Bende 3 tane 5. Gun embriyo transferi oldum 7. Gun idrar testi yaptım cok moralım bozuldu bende de hıc bır belirti yok 😔😔
5. Gün embriyosu en erken 8. Gün pozitif görmüşler okuduğum kadarıyla canım moralini bozma hemen bide sabah ilk idrarla yapılmalı test

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
Belirti de kendim psikolojik hissediyorum artık galiba sağ tarafımda böyle çok az arada bişey tık yapıyor gibi bide adet sancısı o da arada ki adet zamanı da yakın omdan olabilir

68aksaray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
5. Gün embriyosu en erken 8. Gün pozitif görmüşler okuduğum kadarıyla canım moralini bozma hemen bide sabah ilk idrarla yapılmalı test
Sana kac embriyo transferi yapıldı canım bide belirti olmadıgı ıcın moralım bozuk

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
Sana kac embriyo transferi yapıldı canım bide belirti olmadıgı ıcın moralım bozuk
26 yumurta toplandı 17 döllendi 11 yumurta 3. Güne geldi nazar değdirdim elde kaldı bir tane onu da transfer ettik 😂😂herkeste belirti olmuyormuş canım şimdiden kendini negatife hazırlamışsın sen

68aksaray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
26 yumurta toplandı 17 döllendi 11 yumurta 3. Güne geldi nazar değdirdim elde kaldı bir tane onu da transfer ettik 😂😂herkeste belirti olmuyormuş canım şimdiden kendini negatife hazırlamışsın sen
Valla banada 9 tane toplandı 8 tane döllendı 5.gune 4 tanesı kaldı 3 tanesı transfer oldu ilk zamanlar cok agrım oldu 2 3 gun devam etti adet olacakmısım gıbı bı agrı dün de kasıklarım da agrı vardı merak ettim test yaptım işte ama sonuc negatıf pazartesı kan testi vercem ama keske idrar testi yapmasaydım moralimi bozdu canımmm

68aksaray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
İnşallah tutar canım senin ♥

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
126
Valla banada 9 tane toplandı 8 tane döllendı 5.gune 4 tanesı kaldı 3 tanesı transfer oldu ilk zamanlar cok agrım oldu 2 3 gun devam etti adet olacakmısım gıbı bı agrı dün de kasıklarım da agrı vardı merak ettim test yaptım işte ama sonuc negatıf pazartesı kan testi vercem ama keske idrar testi yapmasaydım moralimi bozdu canımmm
Beta hcg önce kana sonra idrara geçiyor canım o zamanlarda belli olsaydı doktor demezdi 10. Gün filan yapın zaten bizde o hataya düşüp erken yapacaz tutamıyorum kendimizi ama inşallah bu mübarek ay hatrına hepimiz için güzel olur

Yukarı Alt